Rome Orienteering Meeting 2019

Miniony weekend grupa zawodników UNTS spędziła na zawodach Rome Orienteering Meeting 2019. Jest to impreza organizowana w Rzymie co roku na początku listopada. Zawodnicy naszego klubu startowali już na niej niejednokrotnie. Zawsze rywalizacja w pięknych zaułkach Rzymu kończy się dobrymi wynikami naszych zawodników, tak było i tym razem.

6 miejsce w sztafecie sprinterskiej na Pucharze Świata w Chinach!

Jesienne zawody to okres, w którym forma zawodnika budowana przed sezonem startowym i podczas jego trwania, walczy ze zmęczeniem narastającym z każdym startem. W trakcie kiedy niektórzy skłaniają się już raczej w kierunku roztrenowania i odpoczynku przed kolejnym sezonem, inni mają szczytowe osiągnięcia.
Zawodnicy naszego klubu uczestniczą w licznych zawodach z niezmienną zaciętością i zaangażowaniem charakterystycznym dla ludzi napędzanych pasją.

Mistrzostwa Ursynowa i Mazowsza zakończyły Szybki Mózg 2019!

Finałowym biegiem na Stokłosach zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2019!

Mistrzostwa Ursynowa i Mazowsza, czyli finał Szybkiego Mózgu

Prezentujemy wszystkie szczegóły finałowego etapu Szybkiego Mózgu 2019, który już w najbliższą środę, czyli 16 października. Zapraszamy do lektury!

Puchar Warszawy 2019 za nami!

15. edycja Pucharu Warszawy (dawniej UNTS Cup) za nami! Dziękujemy Wam za przybycie!

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Medale na MP

Minione w ostatni weekend jesienne wydanie Mistrzostw Polski i Pucharu Polski weteranów przyniosło nam dobre występy naszych zawodników. Zawody zostały rozegrane na odległym Podkarpaciu, gdzie wymagające tereny i trasy pozwoliły wyłonić najlepszych zawodników w biegu nocnym, klasycznym i w sztafecie 2-osobowej MIX.

Bieg nocny to przede wszystkim bardzo dobre występy naszych juniorów - 2. miejsce w M16 zajął Michał Wołowczyk, a 3. miejsce w M18 Krzysztof Wołowczyk, któremu zabrakło do złota niespełna minuty. Ze zwycięstwa mógł się natomiast cieszyć niezawodny Piotrek Parfianowicz, który nie dał szans rywalom z kategorii M20. Dobrze wypadła również Ania Górnicka-Antonowicz, która zajęła 4. miejsce w kobiecej kategorii seniorek, przegrywając medal o nieco ponad dwie minuty. Puchar Polski Weteranów w biegu nocnym na 1. miejscu w swojej kategorii zakończyły Ewa Wołek (K45) i Agnieszka Biolik (K35).

Sztafety MIX to z kolei popis naszych teamów w kategorii seniorów. Po bardzo zaciętej walce do ostatnich metrów, naszej sztafecie w składzie Monika Gajda i Piotrek Parfianowicz udało się wygrać z lokalnymi rywalami z OK! Sport i tym samym sięgnąć po złoty medal Mistrzostw Polski. 4. miejsce w tej rywalizacja zajęła nasza kolejna sztafeta, czyli Viola Piatrouskaya i Krzysiek Wołowczyk, a na 5. miejscu skończyli Ania Górnicka-Antonowicz i Maciek Grabowski. Bardzo dobry występ zaliczyli również nasi weterani w kategorii V70 (Agnieszka i Grzegorz Biolik), którzy zajęli 2. miejsce.

Bieg klasyczny to kolejne medale naszych - Ania Górnicka-Antonowicz zakończyła rywalizację na najniższym stopniu podium w kategorii seniorek. W kategorii M18 2. miejsce zajął Krzysiek Wołowczyk, natomiast na 3. miejscu w tej samej kategorii uplasował się Kamil Anc, który wreszcie pokazał, że jak chce, to potrafi zdobywać medale na Mistrzostwach Polski. W M20 tradycyjnie wygrał Piotrek Parfianowicz, a Michał Wołowczyk był 4. w M16. Puchar Polski Weteranów na dystansie klasycznym zakończył się dla naszych zawodniczek w K45 medalem złotym dla Ewy Wołek i srebrnym dla Joanny Parfianowicz.

Gratulujemy wszystkim naszych medalistom, a także tym, którym poszło nieco gorzej - kolejna szansa na medale Mistrzostw Polski już za 2 tygodnie (13 października) podczas biegu długodystansowego w Krakowie.

wyniki
zdjęcia
strona zawodów

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE