Mistrzostwa Ursynowa i Mazowsza, czyli finał Szybkiego Mózgu

Prezentujemy wszystkie szczegóły finałowego etapu Szybkiego Mózgu 2019, który już w najbliższą środę, czyli 16 października. Zapraszamy do lektury!

Puchar Warszawy 2019 za nami!

15. edycja Pucharu Warszawy (dawniej UNTS Cup) za nami! Dziękujemy Wam za przybycie!

Listy startowe

Dostępne są listy startowe na wszystkie biegi Pucharu Warszawy 2019.

Komunikat techniczny

Miło nam ogłosić, że dostępny jest już Komunikat techniczny na Puchar Warszawy 2019.

Szybki Mózg - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2019! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Warszawa Nocą 2013 - ruszamy!

20 listopada stratuje tegoroczna edycja Warszawa Nocą! Cykl odbędzie się po raz trzeci i tradycyjnie składał się będzie z pięciu etapów rozgrywanych od listopada 2013 do marca 2014. Szczegółowy rozkład jazdy prezentujemy poniżej.

Kiedy i gdzie?
Wszystkie etapy będą się odbywały w środowe wieczory - start każdego z nich planujemy na godzinę 19:00:
1. etap - 20 listopada, Szczęśliwice
2. etap - 11 grudnia, Park Skaryszewski
3. etap - 15 stycznia, Metro Marymont
4. etap - 12 lutego, Mariensztat
5. etap - 12 marca, Ursynów Północny

Nowe miejsca
Wybór każdego z miejsc ma swoją historię:
- Etap na Szczęśliwicach to powrót na miejscową górkę, która 2 lata temu sprawiła wszystkich uczestnikom wiele radości. Oprócz parku planujemy również bieganie po okolicznych zabudowaniach, więc będzie się działo.
- Park Skaryszewski to z kolei ukłon w stronę osób mieszkających po wschodniej stronie Wisły - tam też są fajne tereny do biegania i będziemy je na pewno częściej wykorzystywać na naszych imprezach.
- Metro Marymont, czyli tym razem północna część Warszawy, ale jak dobrze skomunikowana - mamy dojazd metrem lub Trasą AK. To będzie absolutny mix, jeśli chodzi o teren zawodów.
- 4. etap, czyli Mariensztat to coś z samego środka Warszawy i to całkiem ładnego. Stroma skarpa wiślana i warszawskie kamienice - to musi być ciekawe!
- Na zakończenie tradycyjnie Ursynów, gdzie biegamy przynajmniej po jednym etapie w każdym cyklu. Mieszkania w blokach można nie lubić, ale bieganie to zupełnie inna sprawa.

Zasady
Zasady rozgrywania naszych zawodów się nie zmieniają, podobnie jak system zgłoszeniowy i wysokości opłat. Jak zawsze, zgłoszenia będą dostępne do niedzieli poprzedzającej dany etap, a Ci którzy nie zdążą, będą mogli zapisać się w Biurze Zawodów przed samym biegiem. Pełny Regulamin Warszawa Nocą 2013 można znaleźć tutaj.

Płać mniej!
Podobnie jak podczas tegorocznego Szybkiego Mózgu, przygotowaliśmy dla Was promocyjne wpisowe w wysokości 60PLN. Dotyczy ono osób, które zapiszą się przed 1. etapem na wszystkie biegi cyklu i dokonają płatności. Dzięki temu zyskujecie jeden etap za darmo! Aby dokonać zgłoszenia na wszystkie etapy po zalogowaniu się na swoje konto należy wybrać z listy dostępnych imprez tę, gdzie w nazwie mamy magiczne sformułowanie "wszystkie etapy" i po prostu dokonać zgłoszenia.

Zapraszamy!

 

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE