Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Falenica wystartowała

W minioną sobotę wystartował tegoroczny cykl Zimowych Biegów Górskich w Falenicy. Kilkuset zawodników stawiło się na starcie biegu punktualnie o godzinie 11:00 - do wyboru były trzy tradycyjne trasy, czyli 3.33km, 6.66km oraz 10km. Nasz klub reprezentowało ponad 20 osób i po raz pierwszy w tym roku udało nam się wystawić drużynę, która będzie walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji zespołowej.

Doskonale spisali się nasi najlepsi, czyli Piotrek Parfianowicz i Krzysiek Wołowczyk, którzy obstawili podium na najdłuższym dystansie 10km. Piotrek ukończył bieg z nieoficjalnym czasem nieco poniżej 35 minut (1. miejsce), natomiast Krzysiek nabiegał około 36 minut (3. miejsce). Gratulujemy pozostałym naszym zawodnikom, którzy wypadli również bardzo dobrze! Oficjalnych wyników z biegu jeszcze nie ma, ale powinny się ukazać w najbliższym czasie na stronie organizatorów. Na pocieszenie mamy kilka zdjęć od Ludomira, które doskonale oddają klimat zawodów.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE