Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Marymont czy Słodowiec?

Warszawa Nocą powraca w Nowym Roku - z nieskrywaną przyjemnością zapraszamy na 3. etap, który odbędzie się już za tydzień. 15 stycznia biegamy na granicy dwóch dzielnic - Żoliborza i Bielan, gdzie nasze zawody zawitają po raz pierwszy. Najważniejsze szczegóły poniżej, a pełne informacje dostępne są w komunikacie technicznym.

Marymont czy Słodowiec?
Teren zawodów obejmuje obszar w rejonie skrzyżowania Trasy Armii Krajowej oraz ulicy Słowackiego pomiędzy stacjami Metro Marymont oraz Metro Słodowiec. Mimo, że nazwa etapu jednoznacznie sugeruje Marymont, to osobom, które nie chcą wiele chodzić sugerujemy przybycie na stację Słodowiec, ponieważ Centrum Zawodów zlokalizowane jest w jej pobliżu w Szkole Podstawowej nr 187.

Znów długo
Po raz kolejny w tej edycji Warszawa Nocą będziecie mieli do dyspozycji sporą mapę w formacie A3, co oznacza stosunkowo długie trasy. Dla Profesjonalistów przewidzieliśmy nieco ponad 6km, dla Zuchwałych 5km, natomiast Początkujący będą mieli do pokonania niecałe 2km, podobnie jak Dzieci. Teren jest bardzo zróżnicowany, więc mamy nadzieję, że wszystkim będzie się podobało.

Przebiegi obowiązkowe
Zawodnicy kategorii Profesjonaliści i Zuchwali podczas pokonywania trasy przebiegać będą kładkami dla pieszych przez skrzyżowanie Trasy Armii Krajowej oraz ul. Słowackiego. W związku ze skomplikowanym układem przejść w tym rejonie, przebiegi te będą oznaczone na mapie jako obowiązkowe (przerywana linia) i oznakowane w terenie wstążkami. Prosimy o stosowanie się do tych oznaczeń oraz zachowanie ostrożności w tych miejscach.

Start interwałowy
Przypominamy, że w przeciwieństwie do tego, z czym mieliście do czynienia w grudniu, tym razem będziecie startować interwałowo, czyli każdy osobno w określonym odstępie czasu. Ma to swoje ułatwienia i utrudnienia - ocenicie sami :-)

Zgłoszenia
Zapisywać się można tradycyjnie do najbliższej niedzieli do godziny 24:00. Na liście jest już ponad 100 osób, więc czas najwyższy dołączyć do tej grupy. Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE