Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Czeskie Mistrzostwa Polski w NBnO

W dniach 18-19 lutego Josefuv Dul (Czechy) stał się areną Mistrzostw Polski, Mistrzostw Polski Masters i Pucharu Najmłodszych w Narciarskim Biegu na Orientację 2017. UNTS był reprezentowany przez całkiem liczną, jedenastoosobową reprezentację.

Zdobyliśmy całkiem sporo medali, z których najcenniejszym jest złoto wywalczone w kategorii seniorów przez Krzyśka Wołowczyka na dystansie średnim. W Mistrzostwach Polski zdobyliśmy jeszcze jeden medal - brąz zdobył debiutujący w roli medalisty MP Tomek Nitsch zajmując 3 miejsce w sprincie (M17).

Bardzo dobrze spisała się nasza skromna, ale waleczna reprezentacja w Pucharze Najmłodszych - Ola Nitsch i Janek Antonowicz wygrali klasyfikację drużynową zajmując czołowe pozycje w swoich kategoriach wiekowych. Mamy kolejny puchar do kolekcji!

Dodatkowo aż 4 medale zdobyły nasze Panie w Mistrzostwach Polski Masters w kategorii K35 - Mariola Wołowczyk wygrała na dystansie średnim, Anna Górnicka-Antonowicz zdobyła srebro sprincie i brąz na średnim, a Asia Nitsch wywalczyła srebro na dystansie klasycznym.