UNTS Cup 2024

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2024 - 3 biegi w 2 dni w terenie tegorocznych MP w middlu i nocnym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

Leśny Mózg 2023

Zapraszamy na trzecią edycję naszego zimowego cyklu - Leśny Mózg 2023! Czeka na Was 5 etapów od listopada 2023 do marca 2024.

Zajęcia z orientacji sportowej - Wesoła!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 w lasach na terenie Dzielnicy Wesoła w lipcu, sierpniu i wrześniu!

WOM 2023 sprint (Mistrzostwa Ursynowa) i klasyk - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Warszawską Olimpiadę Młodzieży 2023 - w biegu sprinterskim (Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację) i biegu klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

Szybki Mózg 2023

Zapraszamy na Szybki Mózg 2023 - 11. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędzie się 5 biegów sprinterskich na terenie Warszawy.

1% na UNTS
Zdjęcia

Tłumy na Chmielnej

2. etap Szybkiego Mózgu przeszedł do historii. Doskonała pogoda przyciągnęła nie tylko tłumy uczestników, ale i wielu spacerowiczów, którzy w wielu miejscach zmuszali zawodników do prawdziwego slalomu. Wystartowało Was w sumie prawie 250 osób z czego bardzo się cieszymy!

Na trasie Dzieci zwyciężył Grzegorz Zienkiewicz z czasem 16'28, 2. miejsce zajęła jego koleżanka klubowa - Zuzanna Dolińska notując 16 sekund starty, a na 3. miejscy uplasowała się Zosia Gąsienica-Samek ze stratą nieco ponad minuty. Wśród Początkujących zwyciężył Jacek Jarzyna, 2. miejsce zajęła Agnieszka Karewicz, a 3. Alicja Urbaniak. U Zuchwałych wygrał Kamil Lesisz z czasem 17'45. 2. miejsce zajął Marek Białowąs ze startą 1'12 do zwycięzcy, a 3. był Michał Pierzchała ze startą 1'19. Ponad 5-kilometrową rasę Profesjonalistów najszybciej pokonał Piotr Parfianowicz, który dokonał tego w czasie 19'01, 2. miejsce zajął Rafał Podziński ze startą 32 sekund, a 3. miejsce przypadło Krzysztofowi Wołowczykowi z czasem 20'57.

Pragniemy zauważyć, że zmuszeni byliśmy zdyskwalifikować 10 zawodników na trasie Profesjonalistów, którzy przebieg pomiędzy punktami 19-20 pokonali niezgodnie z przepisami. Jeśli ktoś czuje się z tego tytułu niesprawiedliwie potraktowany - prosimy o kontakt :-)

Z uwagi na awarię systemu pomiaru czasu, której doświadczyliśmy po dobiegnięciu części zawodników do mety mogły pojawić się błędy w wynikach, dlatego prosimy o ich sprawdzenie. Jeśli kogoś na wynikach nie ma lub ma wpisany błędny czas to prosimy o informację na adres j.morawski@unts.waw.pl. W związku z zaistniałą awarią również międzyczasy, które prezentujemy na stronie są niepełne i nie zawierają wszystkich zawodników (około 90% osób ma międzyczasy). W tym przypadku niestety nie jesteśmy w stanie nic zrobić, pozostaje nam jedynie przeprosić za zaistniałą sytuację.

Oczywiście mamy dla Was już cztery galerie zdjęć, które możecie oglądać, wspomniane wcześniej wyniki i międzyczasy oraz mapy z zawodów. Kolejne zdjęcia będziemy dodawać sukcesywnie w najbliższych dniach. Bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejny etap Szybkiego Mózgu, który zostanie rozegrany w połączeniu z Mistrzostwami Polski w sprinterskim biegu na orientację w sobotę 7 czerwca na Starym Mieście. Zapisy są już otwarte, więc zapraszamy!