Nad Wisłą i po Starówce

Ponad 230 zawodników wzięło dziś udział w 2. etapie Szybkiego Mózgu rozgrywanego w ramach akcji Cała Polska biega z mapą oraz Światowego Dnia Orienteeringu.

KMP Lublin-Otrocz 2018

W tym tygodniu odbyły się Klubowe Mistrzostwa Polski w sztafetowym, klasycznym i sprinterskim biegu na orientacje.

Zapraszamy na Bulwary

2. etap Szybkiego Mózgu już 23 maja - biegamy na Bulwarach Wiślanych! Więcej szczegółów odnośnie biegu prezentujemy poniżej.

Polska sztafeta 8 na EOC 2018!

Mistrzostwa Europu Seniorów zakończone.

Narkekvartetten

Kilku zawodników z UNTS uczestniczyło w zawodach Narkekvartetten 10-13.05.2018 w Szwecji.

WN E2 - małe zmiany

Niewiele czasu zostało do końca zapisów na 2. etap Warszawa Nocą. Poniżej prezentujemy kilka drobnych zmian, które będą Was dotyczyły: - zawodnicy kategorii Profesjonaliści i Zuchwali będą ponownie biegali z mapami w formacie A3! - zawodnicy kategorii Początkujący i Dzieci nie będą mieli na trasie zmiany skali, tylko normalną trasę, - trasa kategorii Dzieci została skrócona o 100m i obecnie ma 1.5km długości, - Centrum Zawodów mieści się w budynku WCSM Agrykola, gdzie będziecie mieli do dyspozycji szatnie z prysznicami.

A na koniec zapraszamy do obejrzenia króciutkiej zapowiedzi Warszawa Nocą, która została pokazana w sobotę w TVP Warszawa (od około 9. minuty materiału).