Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Startuje Szybki Mózg 2015

Ruszamy z kolejną edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Kiedy i gdzie?
Wszystkie etapy będą się odbywały w środowe wieczory - start każdego z nich planujemy na godzinę 19:00:
1. etap - 22 kwietnia, Plac Zbawiciela
2. etap - 20 maja, Lasek na Kole
3. etap - 17 czerwca, Kampus Ochota
4. etap - 16 września, Las Lindego
5. etap - 14 października, Imielin

Nowe trasy
Najważniejsza zmiana w stosunku do dotychczasowych zasad rozgrywania naszych zawodów dotyczy trasy Dzieci, która zostaje zlikwidowana. Do Waszej dyspozycji będą trzy trasy do wyboru, czyli Początkujący, Zuchwali i Profesjonaliści. Zachęcamy zatem najmłodszych, którzy startowali dotychczas na trasie Dzieci do startu na trasie Początkujących lub Zuchwałych, jeśli są nieco bardziej zaawansowani w zwiedzaniu miasta z mapą.

Start w grupach
Kolejna nowość to możliwość startu w kilkuosobowych grupach na dowolnej z trzech tras - jest to doskonała opcja dla rodziców z dziećmi, par oraz grupek znajomych, które dotychczas musiały biegać osobno. Osoby, które chcą wystartować wspólnie zgłaszają się indywidualnie, jak dotychczas, natomiast ważne jest, aby podczas zgłoszenia zaznaczyć opcję "start grupowy", która dostępna jest z poziomu formularza zgłoszeniowego (klikamy pole "Dodatki"). Dzięki temu nie zostanie Wam przypisany odgórnie czas startu, ale będziecie mogli przyjść na start w grupie o dowolnej godzinie pomiędzy 19:00 a 19:30. Na starcie każdy dostaje jedną mapę, każdy biega ze swoją kartą SPORTident, a na wynikach pojawiacie się osobno, dzięki czemu będziecie mogli zdobywać punkty do klasyfikacji generalnej.

Chusty wielofunkcyjne
Podobnie jak dwa lata temu, zaplanowaliśmy wykonanie pamiątkowych chust wielofunkcyjnych typu buff dla tegorocznych uczestników Szybkiego Mózgu. Wszystkie osoby, które przed 1. etapem opłacą i dokonają promocyjnego zgłoszenia na wszystkie biegi cyklu, dostaną chustę Szybkiego Mózgu w pakiecie za darmo! Pozostali uczestnicy zawodów będą mieli możliwość domówienia chusty przy okazji zgłoszenia na dowolny etap cyklu w cenie 25 złotych (dostępne w zakładce "Dodatki"). Projekt chust jest aktualnie dopracowywany i planujemy, że będą one dla Was dostępne do odbioru już podczas 1. etapu w kwietniu.

Zniżki dla dzieci i młodzieży
Ostatnia nowość to zmiany wysokości opłat wpisowego na Szybki Mózg - wprowadzamy 50% zniżki dla osób poniżej 18. roku życia w przypadku zgłoszeń w terminie. Osoby, które chcą skorzystać ze zniżki muszą zaznaczyć odpowiednią opcję w zakładce "Dodatki" w formularzu zgłoszeniowym. Podobnie jak w roku poprzednim, przygotowaliśmy promocyjne wpisowe dla osób, które zapiszą się przed 1. etapem na wszystkie biegi cyklu i dokonają płatności. Dzięki temu zyskujecie jeden etap za darmo oraz wspomnianą wcześniej pamiątkową chustę! Aby dokonać zgłoszenia na wszystkie etapy po zalogowaniu się na swoje konto należy wybrać z listy dostępnych imprez tę, gdzie w nazwie mamy magiczne sformułowanie "wszystkie etapy" i po prostu dokonać zgłoszenia. Aktualną tabelę wszystkich opłat zamieszczamy poniżej:

Rodzaj opłaty
Opłata
zgłoszenie w terminie przez formularz zgłoszeniowy na jeden etap cyklu
osoba do 18. roku życia
10PLN
osoba powyżej 18. roku życia
20PLN
zgłoszenie w dniu biegu w Centrum Zawodów na jeden etap cyklu
osoba do 18. roku życia
15PLN
osoba powyżej 18. roku życia
25PLN
promocyjne zgłoszenie w terminie przez formularz zgłoszeniowy na wszystkie etapy cyklu (możliwe tylko przed 1. etapem)
osoba do 18. roku życia
40PLN
osoba powyżej 18. roku życia
80PLN
wypożyczenie karty SPORTident na jeden etap cyklu
5PLN
zgubienie wypożyczonej karty SPORTident
200PLN


Wszystkie szczegóły odnośnie Szybkiego Mózgu znajdziecie w Regulaminie oraz na podstronie zawodów. Zgłoszenia na 1. etap, jak i na wszystkie kolejne są już otwarte w naszym systemie zgłoszeniowym. Zapraszamy!

Komentarze

  • Zgłoszenie 5019

    Proszę się zgłosić do Biura.

    UNTS Warszawa 2015-04-16 20:08
  • Zgłoszenie 5019

    W zgłoszeniu 5019 zostały pobrane wpisowe 3 po 80 zł a powinno być 2 po 80 i 1 po 40. W sumie powinienem zapłacić 200 zł. Chciałem się dowiedzieć jak zostanie zwrócona nadwyżka wpisowego. Pozdrawiam Marek Drągowski

    Marek Drągowski 2015-04-16 19:04
PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE