Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Coś dla odważnych

Ze względu na liczne głosy z Waszej strony, które otrzymaliśmy po publikacji informacji o kolejnej edycji Szybkiego Mózgu, postanowiliśmy stworzyć dodatkową, czwartą trasę do wyboru podczas każdego etapu.

Nowa trasa o wdzięcznej nazwie Odważni będzie ulokowana pod względem długości i trudności pomiędzy trasami Początkujących i Zuchwałych. Dedykowana jest osobom, które mają już pewne doświadczenie w bieganiu z mapą, ale nie czują się jeszcze gotowe, aby zaatakować stosunkowo długą i skomplikowaną trasę Zuchwałych. Obecnie charakterystyka dostępnych tras przedstawia się następująco:
- Początkujący: w sam raz dla rozpoczynających przygodę z orientacją (dystans 1-2km),
- Odważni: trochę dłużej i trochę trudniej (2-3km),
- Zuchwali: dla tych, co nie boją się wyzwań (3-6km),
- Profesjonaliści: skomplikowana trasa dla elity (5-8km).

Odpowiednie zmiany zostały już wprowadzone do Regulaminu cyklu, który można podejrzeć tutaj, a także do systemu zgłoszeniowego. Jeśli osoby, które dotychczas zgłosiły się na Szybki Mózg chciałyby zmienić wybraną trasę na Odważnych, można to zrobić do końca terminu zgłoszeń - instrukcja jest dostępna tutaj.

Pierwszy etap Szybkiego Mózgu już za niecałe trzy tygodnie w rejonie Placu Zbawiciela. Zachęcamy do zgłaszania się na pojedyncze zawody lub na cały cykl - formularz zgłoszeniowy jest do Waszej dyspozycji na podstronie zawodów.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE