Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Coś dla odważnych

Ze względu na liczne głosy z Waszej strony, które otrzymaliśmy po publikacji informacji o kolejnej edycji Szybkiego Mózgu, postanowiliśmy stworzyć dodatkową, czwartą trasę do wyboru podczas każdego etapu.

Nowa trasa o wdzięcznej nazwie Odważni będzie ulokowana pod względem długości i trudności pomiędzy trasami Początkujących i Zuchwałych. Dedykowana jest osobom, które mają już pewne doświadczenie w bieganiu z mapą, ale nie czują się jeszcze gotowe, aby zaatakować stosunkowo długą i skomplikowaną trasę Zuchwałych. Obecnie charakterystyka dostępnych tras przedstawia się następująco:
- Początkujący: w sam raz dla rozpoczynających przygodę z orientacją (dystans 1-2km),
- Odważni: trochę dłużej i trochę trudniej (2-3km),
- Zuchwali: dla tych, co nie boją się wyzwań (3-6km),
- Profesjonaliści: skomplikowana trasa dla elity (5-8km).

Odpowiednie zmiany zostały już wprowadzone do Regulaminu cyklu, który można podejrzeć tutaj, a także do systemu zgłoszeniowego. Jeśli osoby, które dotychczas zgłosiły się na Szybki Mózg chciałyby zmienić wybraną trasę na Odważnych, można to zrobić do końca terminu zgłoszeń - instrukcja jest dostępna tutaj.

Pierwszy etap Szybkiego Mózgu już za niecałe trzy tygodnie w rejonie Placu Zbawiciela. Zachęcamy do zgłaszania się na pojedyncze zawody lub na cały cykl - formularz zgłoszeniowy jest do Waszej dyspozycji na podstronie zawodów.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE