Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Puchar Najmłodszych

Ostatni weekend stał pod znakiem najważniejszej imprezy z punktu widzenia naszych dzieciaków, czyli Pucharu Najmłodszych, który w tym roku został rozegrany w Łodzi.

Zawodnicy rywalizowali na trzech dystansach. W piątek odbył się bieg sprinterski w łódzkim ZOO. W K10 Anna Jacniacka z dużą przewagą nad 2. zawodniczką wywalczyła złoty medal. Bardzo dobrze pobiegła również Ola Nitsch, która zajęła 3. miejsce w K11. W kategorii K12 6. miejsce zajęła Zuzia Rudenko, natomiast w K13 5. miejsce padło łupem Julki Mianowskiej. Wśród panów w M10 zwyciężył Jan Antonowicz, a 6. miejsce zajął Adam Gąsienica-Samek. W M13 złoty medal zdobył Michał Pierzchała, który nie dał szans pozostałym rywalom wygrywając o ponad minutę.

Sobota to z kolei bieg klasyczny, który się odbył w łódzkim Lesie Łagiewnickim. W K10 ponownie najlepsza okazała się Anna Jacniacka. Wśród 11-letnich dziewcząt 1. miejsce przypadło Oli Nitsch, a 2. miejsce zajęła Lena Chabiera. 30 sekund zabrakło do pozycji medalowe Zuzi Rudenko w K12, która ostatecznie zajęła 4. pozycję. Srebrny medal w K13 padł łupem Julki Mianowskiej, w tuż za podium uplasowała się Ala Staszak. Rywalizacja chłopców to ponowna dominacja Jana Antonowicza w M10 i dobre 4. miejsce dla Adam Gąsienicy-Samek. Michał Pierzchała tym razem ukończył zmagania z medalem srebrnym ustępując o 3 minuty miejscowego Piotrkowi Rzeńcy.

Bieg sztafetowy nie należał w naszym wykonaniu do udanych i mimo kilku szans medalowych nie osiągnęliśmy zamierzonych rezultatów. Mimo to, gratulujemy wszystkim najmłodszym, którzy dzielnie rywalizowali w Łodzi i mamy nadzieję, że podczas kolejnych zawodów będziecie odnosić jeszcze większe sukcesy.

strona zawodów


fot. Krzysztof Lewandowski

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE