Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację przełożone

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację rozgrywane  w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędą się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

2. etap za nami!

Bieg w Ogrodzie Saskim przeszedł do historii - równo 230 osób wzięło udział w 2. etapie Warszawa Nocą, który odbył się wczoraj wieczorem. Trasy przygotowane dla uczestników były nieco krótsze, niż podczas 1. etapu, ale to nie dystans stanowił wczoraj największe wyzwanie. To, co stanowiło trudność, to połączenie precyzyjnej orientacji w terenie parkowym z szybkim biegiem po terenie zabudowanym w okolicy Placu Teatralnego. Taka mieszanka potrafiła nieźle zmylić niektórych zawodników, co zresztą widać po wynikach.

Na trasie Początkujących najszybszy okazał Jakub Henzel przed Wiktorem Zychem i Maciejem Lubczyńskim. Trasa Odważnych to popis Jana Antonowicza, który zwyciężył z ponad minutową przewagą nad Moniką Borkowską i Pawłem Drągowskim. Wśród Zuchwałych jeszcze wyraźniej zwyciężył Bartosz Niebielski, który uzyskał ponad 3 minuty przewagi nad drugim Michałem Stępniakiem i Alicją Staszak. Na trasie Profesjonalistów zwyciężył Piotr Parfianowicz, który prawie pięciokilometrową trasę pokonał w niecałe 19 minut. 2. miejsce zajął Krzysztof Wołowczyk, a 3. był Wojciech Dudek.

Tradycyjnie zachęcamy do przeglądania wyników, międzyczasów, map oraz powtórki z GPS-trackingu trasy Profesjonalistów. Zdjęcia wkrótce. Wszystko dostępne jest w dziale o zawodach. Kolejny etap już po Nowym roku, ale już teraz zachęcamy Was do zgłaszania się, jednocześnie życząc wspaniałych świąt Bożego Narodzenia i biegowego roku 2016 ;-)

P.S. Jak pewnie zauważycie na oficjalnych wynikach pojawiła się niemała grupa osób, które figurują jako "DSQ", czyli dyskwalifikacja. Są to osoby, które zostały zdyskwalifikowane za złamanie przepisów, czyli przebieganie przez miejsca oznaczone na mapie jako zakazane. Chodzi głównie o płot wokół placu zabaw (9-10PK Zuchwali, 16-17PK Profesjonaliści) oraz przejście w budynku koło Placu Teatralnego (21-22PK i 22-23PK Zuchwali, 22-23PK Profesjonaliści). Jeśli ktoś czuje się niesłusznie zdyskwalifikowany lub ma jakieś wątpliwości - prosimy o kontakt.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE