Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Ostatni dzwonek

Od dobrych kilku tygodni można zgłaszać się już na UNTS Cup, który odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie, czyli w weekend 18-19 października. Dlaczego warto wziąć udział w zawodach - kilka słów na ten temat znajdziecie poniżej.

Zakończenie sezonu
UNTS Cup tradycyjnie jest jedną z ostatnich dużych imprez w sezonie. Jest to doskonała okazja do rywalizacji nie tylko z najlepszymi zawodnikami na Mazowszu, ale i z całej Polski. Poziom sportowy imprezy jest zawsze wysoki, a końcówka sezonu pozwala potraktować je nieco ulgowo, co sprawia, że zawodnicy mają niezwykłą przyjemność z biegania na naszych zawodach.

Wszystko dla Was
Tak, jak podczas wszystkich zawodów organizowanych przez UNTS, staramy się w jak największym stopniu dogodzić naszym uczestnikom. Mamy tu na myśli nie tylko stronę sportową zawodów, która jest najważniejsza, ale również takie drobiazgi, jak smaczny poczęstunek na mecie, cenne nagrody dla najlepszych, czy wygodna baza zawodów.

Ciekawy program
W tym roku w sobotę odbędzie się bieg średniodystansowy, który zostanie rozegrany w Młodzieszynie, który w czerwcu gościł organizowane przez nas Mistrzostwa Polski w biegu na orientację. Będziemy biegać w dużej mierze w tym samym terenie, ale z zupełnie innej strony lasu, a trasy w jesiennej scenerii na pewno będą ciekawe. W niedzielę przenosimy się do samego serca Warszawy, czy w rejon ulicy Nowy Świat, gdzie będziemy rywalizować w biegu sprinterskim. Teren niezwykle skomplikowany i wymagający, więc przygotujcie się na prawdziwą miejską łamigłówkę.

Ważne terminy
Zgłaszać można się do najbliższej niedzieli 12 października, więc dużo czasu nie zostało - wszystkie szczegóły odnośnie zgłoszeń znajdziecie w odpowiedniej zakładce. Tradycyjnie można zapisywać się za pomocą naszej strony lub formularza na stronie PZOS. Warto podkreślić, że osoby, które nie posiadają licencji PZOS również mogą normalnie wziąć udział w zawodach, do czego serdecznie zachęcamy.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE