Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Komunikat techniczny

Z nieskrywaną radością serwujemy Wam komunikat techniczny na UNTS Cup - znajdziecie tam wszystkie szczegóły dotyczące zawodów. Poniżej krótkie streszczenie tego, co najważniejsze. Zapraszamy!

Centrum Zawodów
W sobotę baza zawodów przy samej DK nr 50 w pobliżu Leśniczówki Młodzieszyn. Wygodny dojazd, bliski parking i krótkie dojście na start to największe zalety tej lokalizacji. W niedzielę natomiast będziemy gościć w XXXVII LO przy ul. Świętokrzyskiej 1. Zalecamy dojazd metrem lub autobusem, bo w Centrum różnie bywa z miejscami parkingowymi, choć te w niedzielę są darmowe.

Kategorie
Połączyliśmy niektóre kategorie, w których liczba osób zgłoszonych była zbyt mała. Dotyczy to zawodników i zawodniczek z KM20 oraz kategorii weterańskich. Ostatecznie będziemy rywalizować w kategoriach:
- kobiety: K10, K12, K14, K16, K18, K21, K35, K45, K55,
- mężczyźni: M10, M12, M14, M16, M18, M21, M35, M45, M55, M65, M80,
- popularyzacyjne: 10R, 10N (tylko bieg średniodystansowy), Początkujący, Zuchwali.

Długości tras
Znamy również już ostateczne długości tras na obydwa biegi. W sobotę dystanse zaczynają się na niecałych 2km dla najmłodszych, a kończą na 6km dla M21. W niedzielę z kolei najkrótsze trasy to 1.5km, a najdłuższe to prawie 5km.

Listy startowe
Zgłoszenia są już zamknięte, ale można będzie jeszcze dopisać się w Biurze Zawodów przed biegiem. Listy startowe z przydzielonymi czasami startu opublikujemy najpóźniej w czwartek wieczorem, o czym z pewnością poinformujemy.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE