Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację przełożone

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację rozgrywane  w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędą się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Warszawa Nocą E1

Miło nam ogłosić, że dostępny jest już komunikat techniczny na 1. etap Warszawa Nocą. Biegamy już w przyszłą środę, 20 listopada, na Szczęśliwicach. Teren zawodów obejmuje Park Szczęśliwicki wraz z najwyższym wzniesieniem w Warszawie oraz pobliskie osiedle. Możecie spodziewać się wspinaczki na szczyt Górki Szczęśliwickiej i nieco biegania po samym parku, ale decydująca część większości tras rozegra się na terenie zabudowanym - bardziej liczyć będzie się szybki mózg, niż szybkie nogi!

Nogi jednak warto zabrać ze sobą, bo dystanse, które Wam serwujemy na najbliższym biegu są najdłuższe w historii naszych zimowych zawodów. Ci, którzy zgłosili się do Profesjonalistów będą mieli trasę o długości 6.8km, Zuchwali to "marne" 4.8km, Początkujący mają 2.2km, natomiast trasa dla Dzieci to 2.9km. Centrum Zawodów zlokalizowane jest w Szkole Podstawowej nr 152, do której najłatwiej dojechać tramwajem - szczegóły w komunikacie.

Przypominamy, że termin zgłoszeń mija w najbliższą niedzielę, więc czas najwyższy się zgłaszać. Warto pamiętać, że tylko przed 1. etapem macie okazję zapisać się na wszystkie etapy naszego cyklu, dzięki czemu można zaoszczędzić 15PLN (jeden etap jest "gratis"). Zgłoszenia tradycyjnie przez naszą stronę - pamiętajcie również, że samo zgłoszenie nie oznacza zapisania na bieg. Tylko osoby, które dokonały wpłaty wpisowego przez nasz system płatności online znajdą się na liście startowej - pozostali będę musieli zapisać się ponownie w dniu biegu w Centrum Zawodów.

podstrona zawodów
komunikat techniczny

Komentarze

  • opłata

    opłatę dokonałem wysokości 60 zł na konto w dniu 14 listopada

    stanlej 2013-11-17 19:51
PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE