Z mapą na Ursynowie - podsumowanie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie już za nami. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 11 września.

Z mapą na Ursynowie - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Będzie to ostatni bieg z cyklu przed wakacyjną przerwą, więc tym bardziej warto wystartować!

World Orienteering Day za nami!

Ponad 250 zawodników wzięło wczoraj udział w 3. etapie Szybkiego Mózgu odbywającego się w ramach akcji Cała Polska biega z mapą oraz Światowego Dnia Orienteeringu (WOD).

Maj obfitujący w zawody

Na maj oraz weekend bezpośrednia go poprzedzający zaplanowano wiele zawodów w biegu i jeździe rowerowej na orientację. Imprezy różniły się rangą i terenami zmagań, jak i dystansami poszczególnych konkurencji. Rozegrano liczne zawody lokalne jak i Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO i Mistrzostwa Polski w BnO. Zawodnicy UNTS jak zawsze z wieloma sukcesami uczestniczyli we wszystkich wymienionych imprezach. Zdobyliśmy liczne medale i zajęliśmy wysokie miejsca na wszystkich wymienionych zawodach!

Zapraszamy na Bulwary

3. etap Szybkiego Mózgu już 15 maja - biegamy na Bulwarach Wiślanych! Więcej szczegółów odnośnie biegu prezentujemy poniżej.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Falenica wystartowała

W minioną sobotę wystartował tegoroczny cykl Zimowych Biegów Górskich w Falenicy. Kilkuset zawodników stawiło się na starcie biegu punktualnie o godzinie 11:00 - do wyboru były trzy tradycyjne trasy, czyli 3.33km, 6.66km oraz 10km. Nasz klub reprezentowało ponad 20 osób i po raz pierwszy w tym roku udało nam się wystawić drużynę, która będzie walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji zespołowej.

Doskonale spisali się nasi najlepsi, czyli Piotrek Parfianowicz i Krzysiek Wołowczyk, którzy obstawili podium na najdłuższym dystansie 10km. Piotrek ukończył bieg z nieoficjalnym czasem nieco poniżej 35 minut (1. miejsce), natomiast Krzysiek nabiegał około 36 minut (3. miejsce). Gratulujemy pozostałym naszym zawodnikom, którzy wypadli również bardzo dobrze! Oficjalnych wyników z biegu jeszcze nie ma, ale powinny się ukazać w najbliższym czasie na stronie organizatorów. Na pocieszenie mamy kilka zdjęć od Ludomira, które doskonale oddają klimat zawodów.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE