Z mapą na Ursynowie - podsumowanie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie już za nami. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 11 września.

Z mapą na Ursynowie - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Będzie to ostatni bieg z cyklu przed wakacyjną przerwą, więc tym bardziej warto wystartować!

World Orienteering Day za nami!

Ponad 250 zawodników wzięło wczoraj udział w 3. etapie Szybkiego Mózgu odbywającego się w ramach akcji Cała Polska biega z mapą oraz Światowego Dnia Orienteeringu (WOD).

Maj obfitujący w zawody

Na maj oraz weekend bezpośrednia go poprzedzający zaplanowano wiele zawodów w biegu i jeździe rowerowej na orientację. Imprezy różniły się rangą i terenami zmagań, jak i dystansami poszczególnych konkurencji. Rozegrano liczne zawody lokalne jak i Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO i Mistrzostwa Polski w BnO. Zawodnicy UNTS jak zawsze z wieloma sukcesami uczestniczyli we wszystkich wymienionych imprezach. Zdobyliśmy liczne medale i zajęliśmy wysokie miejsca na wszystkich wymienionych zawodach!

Zapraszamy na Bulwary

3. etap Szybkiego Mózgu już 15 maja - biegamy na Bulwarach Wiślanych! Więcej szczegółów odnośnie biegu prezentujemy poniżej.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Klasyfikacja generalna

Jeszcze przed Nowym Rokiem udało nam się policzyć klasyfikację generalną Warszawa Nocą po dwóch etapach - zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi wynikami! Do Waszej dyspozycji są rezultaty w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz wyniki w kategorii OPEN, które pokazują aktualne miejsce wśród wszystkich uczestników naszych zawodow. Dodatkowo stworzyliśmy estymację wyników końcowych, która na podstawie dotychczasowych występów pozwala sprawdzić, czy mamy szansę na poprawę naszego miejsca, czy może jesteśmy skazani na potencjalny spadek w klasyfikacji generalnej.

Kolejny etap już 15 stycznia - tym razem biegać będziemy w po północnej części Warszawy pomiędzy stacjami Metro Marymont i Metro Słodowiec. Start tradycyjnie o 19:00 - tym razem ponownie każdy będzie biegał indywidualnie, bo czeka na Was start interwałowy. Zgłoszenia są już otwarte, więc zapraszamy.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE