Z mapą na Ursynowie - podsumowanie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie już za nami. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 11 września.

Z mapą na Ursynowie - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Będzie to ostatni bieg z cyklu przed wakacyjną przerwą, więc tym bardziej warto wystartować!

World Orienteering Day za nami!

Ponad 250 zawodników wzięło wczoraj udział w 3. etapie Szybkiego Mózgu odbywającego się w ramach akcji Cała Polska biega z mapą oraz Światowego Dnia Orienteeringu (WOD).

Maj obfitujący w zawody

Na maj oraz weekend bezpośrednia go poprzedzający zaplanowano wiele zawodów w biegu i jeździe rowerowej na orientację. Imprezy różniły się rangą i terenami zmagań, jak i dystansami poszczególnych konkurencji. Rozegrano liczne zawody lokalne jak i Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO i Mistrzostwa Polski w BnO. Zawodnicy UNTS jak zawsze z wieloma sukcesami uczestniczyli we wszystkich wymienionych imprezach. Zdobyliśmy liczne medale i zajęliśmy wysokie miejsca na wszystkich wymienionych zawodach!

Zapraszamy na Bulwary

3. etap Szybkiego Mózgu już 15 maja - biegamy na Bulwarach Wiślanych! Więcej szczegółów odnośnie biegu prezentujemy poniżej.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Marymont czy Słodowiec?

Warszawa Nocą powraca w Nowym Roku - z nieskrywaną przyjemnością zapraszamy na 3. etap, który odbędzie się już za tydzień. 15 stycznia biegamy na granicy dwóch dzielnic - Żoliborza i Bielan, gdzie nasze zawody zawitają po raz pierwszy. Najważniejsze szczegóły poniżej, a pełne informacje dostępne są w komunikacie technicznym.

Marymont czy Słodowiec?
Teren zawodów obejmuje obszar w rejonie skrzyżowania Trasy Armii Krajowej oraz ulicy Słowackiego pomiędzy stacjami Metro Marymont oraz Metro Słodowiec. Mimo, że nazwa etapu jednoznacznie sugeruje Marymont, to osobom, które nie chcą wiele chodzić sugerujemy przybycie na stację Słodowiec, ponieważ Centrum Zawodów zlokalizowane jest w jej pobliżu w Szkole Podstawowej nr 187.

Znów długo
Po raz kolejny w tej edycji Warszawa Nocą będziecie mieli do dyspozycji sporą mapę w formacie A3, co oznacza stosunkowo długie trasy. Dla Profesjonalistów przewidzieliśmy nieco ponad 6km, dla Zuchwałych 5km, natomiast Początkujący będą mieli do pokonania niecałe 2km, podobnie jak Dzieci. Teren jest bardzo zróżnicowany, więc mamy nadzieję, że wszystkim będzie się podobało.

Przebiegi obowiązkowe
Zawodnicy kategorii Profesjonaliści i Zuchwali podczas pokonywania trasy przebiegać będą kładkami dla pieszych przez skrzyżowanie Trasy Armii Krajowej oraz ul. Słowackiego. W związku ze skomplikowanym układem przejść w tym rejonie, przebiegi te będą oznaczone na mapie jako obowiązkowe (przerywana linia) i oznakowane w terenie wstążkami. Prosimy o stosowanie się do tych oznaczeń oraz zachowanie ostrożności w tych miejscach.

Start interwałowy
Przypominamy, że w przeciwieństwie do tego, z czym mieliście do czynienia w grudniu, tym razem będziecie startować interwałowo, czyli każdy osobno w określonym odstępie czasu. Ma to swoje ułatwienia i utrudnienia - ocenicie sami :-)

Zgłoszenia
Zapisywać się można tradycyjnie do najbliższej niedzieli do godziny 24:00. Na liście jest już ponad 100 osób, więc czas najwyższy dołączyć do tej grupy. Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE