Mistrzostwa Ursynowa i Mazowsza, czyli finał Szybkiego Mózgu

Prezentujemy wszystkie szczegóły finałowego etapu Szybkiego Mózgu 2019, który już w najbliższą środę, czyli 16 października. Zapraszamy do lektury!

Puchar Warszawy 2019 za nami!

15. edycja Pucharu Warszawy (dawniej UNTS Cup) za nami! Dziękujemy Wam za przybycie!

Listy startowe

Dostępne są listy startowe na wszystkie biegi Pucharu Warszawy 2019.

Komunikat techniczny

Miło nam ogłosić, że dostępny jest już Komunikat techniczny na Puchar Warszawy 2019.

Szybki Mózg - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2019! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Walka z wydmą

Pierwsza w Nowym Roku odsłona falenickich Zimowych Biegów Górskich przyciągnęła tłumy biegaczy. Wystartowała również gromada naszych - w sumie na trzech dystansach (3.3km, 6.6km, 10km) reprezentowało nas ponad 20 osób, zarówno najmłodszych, jak i tych starszych.

Ponownie najlepiej spisał się Piotrek Parfianowicz, który zajął tym razem 2. miejsce w biegu na 10km z czasem 34'10, co stanowi dotychczas jego najlepszy wynik na trasie tego biegu. Dobrze wypadła również reszta panów - 4. miejsce zajęli ex aqueo Krzysiek Wołowczyk z Jackiem Morawski (36'06), a nieco dalej uplasowali się Kamil Anc, Maciek Grabowski i Dmitro Terpai i Michał Wołowczyk. Na krótszym dystansie 6.6km ładnie pobiegli Wojtek Mossakowski oraz Janek Rutka, a wśród pań Monika Gajda i Ewa Wołek. Wyników tradycyjnie jeszcze nie ma, ale zdjęcia owszem - zapraszamy do oglądania!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE