Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Listy startowe WN E5

Listy startowe na środowy etap Warszawa Nocą są już do Waszej dyspozycji! Prawie 200 osób stanie na starcie w okolicy Gorki Kazurki - pierwsi ruszą na trasę punktualnie o 19:00, a ostatni zawodnicy na minutę przed godziną 20:00.

Jako, że na liście startowej mamy również gości spoza Warszawy, gdzie być może warunki pogodowe są nieco odmienne niż u nas, zasadne mi się wydaje przedstawienie krótkiego komunikatu meteorologiczno-termicznego. Warunki na Kazurach w stosunku do poprzedniego tygodnia obróciły się o 180 stopni. W ostatnią środę mieliśmy tu 11 stopni na plusie, a na najbliższą środę zapowiadane są -3 stopnie, więc zima wróciła. Na samej górce zaległa kilkucentymetrowa pokrywa śniegu, co pewnie nieco utrudni poruszanie się, ale na pewno dzięki temu będzie bardziej widno.

Dobra wiadomość jest natomiast taka, że na mecie powita Was poczęstunek od firmy Kupiec, która tradycyjnie raczy Was swoimi smakołykami. W środę będziecie degustować energetyczną owsiankę malina i żurawina, którą według opinii producenta można przyrządzić w 3 minuty. Kto pobije rekord?

lista startowa WN E5

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE