Z mapą na Ursynowie - podsumowanie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie już za nami. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 11 września.

Z mapą na Ursynowie - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Będzie to ostatni bieg z cyklu przed wakacyjną przerwą, więc tym bardziej warto wystartować!

World Orienteering Day za nami!

Ponad 250 zawodników wzięło wczoraj udział w 3. etapie Szybkiego Mózgu odbywającego się w ramach akcji Cała Polska biega z mapą oraz Światowego Dnia Orienteeringu (WOD).

Maj obfitujący w zawody

Na maj oraz weekend bezpośrednia go poprzedzający zaplanowano wiele zawodów w biegu i jeździe rowerowej na orientację. Imprezy różniły się rangą i terenami zmagań, jak i dystansami poszczególnych konkurencji. Rozegrano liczne zawody lokalne jak i Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO i Mistrzostwa Polski w BnO. Zawodnicy UNTS jak zawsze z wieloma sukcesami uczestniczyli we wszystkich wymienionych imprezach. Zdobyliśmy liczne medale i zajęliśmy wysokie miejsca na wszystkich wymienionych zawodach!

Zapraszamy na Bulwary

3. etap Szybkiego Mózgu już 15 maja - biegamy na Bulwarach Wiślanych! Więcej szczegółów odnośnie biegu prezentujemy poniżej.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Komunikat techniczy

Znamy już szczegóły 3. etapu Szybkiego Mózgu, który już w najbliższą sobotę na Starym Mieście w Warszawie. Wszystko na temat zawodów znajdziecie w komunikacie technicznym.

Najbliższy etap odbywa się w nietypowym terminie, bo w sobotę. Start pierwszych zawodników zaplanowaliśmy na godzinę 17:30, czyli po dobiegnięciu ostatnich uczestników Mistrzostw Polski w sprinterskim BnO. Zapraszamy Was jednak nieco wcześniej, aby pokibicować najlepszym biegaczom w Polsce, których przyjedzie w ten weekend do Warszawy ponad 400.

Centrum Zawodów Szybkiego Mózgu oraz Mistrzostw Polski zlokalizowane będzie w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy ul. Świętojerskiej 9. Biuro zawodów będzie dla Was czynne od godziny 16:30. Zgłaszać się można na najbliższy etap do środy włącznie. Późniejsze zgłoszenia będą przyjmowane tylko na miejscu przed biegiem.

Tradycyjnie proponujemy Wam cztery trasy do wyboru:
- Dzieci: 2.5km, 16PK
- Początkujący: 1.8km, 11PK
- Zuchwali: 3.5km, 20PK
- Profesjonaliści: 4.3km, 22PK

Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE