Ferie doskonale zagospodarowane.

W okresie ferii zimowych zawodnicy UNTS budowali formę na obozie w Jagniątkowie. Prócz urozmaiconych treningów fizycznych znalazł się czas również na budowanie motywacji na nadchodzący sezon i analizę poprzedniego.

Pole Mokotowskie zdobyte!

Szybki Mózg 2019 rozpoczęty! Prawie 190 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w mroźny środowy wieczór.

UNTS drugie miejsce drużynowo w Biegu Chomiczówki!

W zeszły weekend biegacze UNTS jak zawsze nie próżnowali. Mocna reprezentacja naszego klubu, już tradycyjnie wystartowała w Biegu Chomiczówki (15 km) i Biegu o Puchar Bielan (5 km). UNTS wywalczył drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej! Do pierwszego czasu straciliśmy 4 sekundy, więc było bardzo blisko. 

WOŁOWCZYK

KRZYSZTOF

WARSZAWA

, 00:49:46

BEDNARSKI

JAN

KANIE

, 00:52:30

PARFIANOWICZ

PIOTR

WARSZAWA

, 00:51:40

MOSSAKOWSKI

WOJCIECH

WARSZAWA

, 00:57:52

CYGLER

SŁAWOMIR

WARSZAWA

, 01:05:12

KUBICKA

ZUZANNA

WIELISZEW

, 01:02:32

 

W Pucharze Bielan reprezentował nas Fryderyk Pryjma z czasem 16,25.

Więcej informacji i wyniki biegów można znaleźć pod adresem biegchomiczowki.eu

  

Pobiegaliśmy również w lesie na treningach zimowych BnO organizowanych przez kluby Team 360 i OK!Sport.

Trening w Anielinie zaskoczył niektórych gdyż na punktach nie było zwyczajowych lampionów. W miejscu oznaczonym kółkiem na mapie w terenie znajdowała się jedynie tyczka ze stacją SI. Bieganie wymagało dużej precyzji i pewności siebie bo punkty zdecydowanie nie świeciły z daleka.

Więcej informacji można znaleźć na stronach www.orienteering.waw.pl i www.team360.pl

 

 

 

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Pole Mokotowskie, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Zgrupowanie na Cyprze

Weekend spędziliśmy  aktywnie! Sporo naszych zawodników wzięło udział w treningu organizowanym przez PUKS "Młode Orły" Nowy Dwór Mazowiecki, a trzej eliciarze - Krzysztof, Fryderyk i Jan mocnym treningiem technicznym rozpoczęli zgrupowanie na Cyprze.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Wśród turystów

3. etap Szybkiego Mózgu już za nami! Wystartowało w sumie prawie 200 osób, które mierzyły się nie tylko z wymagającymi trasami poprowadzonymi po warszawskiej Starówce, ale także ze stosunkowo wysokimi temperaturami oraz tłumami turystów i spacerowiczów.

Obsada była nieco odchudzona z uwagi na Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO, które odbywały się tego samego dnia o godzinie 15:00. Znaleźli się jednak tacy, którzy wystartowali w obydwu biegach i mieli możliwość konfrontacji ze Starym Miastem po raz drugi tego samego dnia.

Wśród Dzieci wygrała miejscowa faworytka - Zuzanna Dolińska z UKS Kusy Warszawa z przewagą 13 sekund nad Agnieszką Leśnicką z podkarpackiego Dębowa. U Początkujących najlepsza była Zuzanna Rudenko przed Olą Nitsch i Jackiem Jarzyną. Zaciętą rywalizację mieliśmy u Zuchwałych, gdzie wystartowało ponad 80 zawodników. Zwyciężył Piotr Rzeńca z łódzkiego Orientusia, 2. miejsce zajął Konrad Płóciennik z Pabianic, a 3. miejsce padło łupem Kamila Lesisza. Wśród Profesjonalistów wygrał Karol Galicz, 2. ze stratą minuty był Koen de Jong, a 3. miejsce zajął Dariusz Sokalski. Gratulujemy!

Wyniki, międzyczasy, mapy i zdjęcia - to wszystko znajdziecie w zakładce Szybkiego Mózgu. Zapraszamy do oglądania oraz zgłaszania się na kolejny etap Szybkiego Mózgu - biegamy 25 czerwca w Parku Morskie Oko na Mokotowie.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE