Z mapą na Ursynowie - podsumowanie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie już za nami. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 11 września.

Z mapą na Ursynowie - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Będzie to ostatni bieg z cyklu przed wakacyjną przerwą, więc tym bardziej warto wystartować!

World Orienteering Day za nami!

Ponad 250 zawodników wzięło wczoraj udział w 3. etapie Szybkiego Mózgu odbywającego się w ramach akcji Cała Polska biega z mapą oraz Światowego Dnia Orienteeringu (WOD).

Maj obfitujący w zawody

Na maj oraz weekend bezpośrednia go poprzedzający zaplanowano wiele zawodów w biegu i jeździe rowerowej na orientację. Imprezy różniły się rangą i terenami zmagań, jak i dystansami poszczególnych konkurencji. Rozegrano liczne zawody lokalne jak i Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO i Mistrzostwa Polski w BnO. Zawodnicy UNTS jak zawsze z wieloma sukcesami uczestniczyli we wszystkich wymienionych imprezach. Zdobyliśmy liczne medale i zajęliśmy wysokie miejsca na wszystkich wymienionych zawodach!

Zapraszamy na Bulwary

3. etap Szybkiego Mózgu już 15 maja - biegamy na Bulwarach Wiślanych! Więcej szczegółów odnośnie biegu prezentujemy poniżej.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Wśród turystów

3. etap Szybkiego Mózgu już za nami! Wystartowało w sumie prawie 200 osób, które mierzyły się nie tylko z wymagającymi trasami poprowadzonymi po warszawskiej Starówce, ale także ze stosunkowo wysokimi temperaturami oraz tłumami turystów i spacerowiczów.

Obsada była nieco odchudzona z uwagi na Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO, które odbywały się tego samego dnia o godzinie 15:00. Znaleźli się jednak tacy, którzy wystartowali w obydwu biegach i mieli możliwość konfrontacji ze Starym Miastem po raz drugi tego samego dnia.

Wśród Dzieci wygrała miejscowa faworytka - Zuzanna Dolińska z UKS Kusy Warszawa z przewagą 13 sekund nad Agnieszką Leśnicką z podkarpackiego Dębowa. U Początkujących najlepsza była Zuzanna Rudenko przed Olą Nitsch i Jackiem Jarzyną. Zaciętą rywalizację mieliśmy u Zuchwałych, gdzie wystartowało ponad 80 zawodników. Zwyciężył Piotr Rzeńca z łódzkiego Orientusia, 2. miejsce zajął Konrad Płóciennik z Pabianic, a 3. miejsce padło łupem Kamila Lesisza. Wśród Profesjonalistów wygrał Karol Galicz, 2. ze stratą minuty był Koen de Jong, a 3. miejsce zajął Dariusz Sokalski. Gratulujemy!

Wyniki, międzyczasy, mapy i zdjęcia - to wszystko znajdziecie w zakładce Szybkiego Mózgu. Zapraszamy do oglądania oraz zgłaszania się na kolejny etap Szybkiego Mózgu - biegamy 25 czerwca w Parku Morskie Oko na Mokotowie.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE