Początek sezonu biegowego, ruszamy pełną parą

Ostatni weekend marca upłynął pod znakiem Mistrzostw Polski w długodystansowym biegu na orientację. Są to najbardziej wymagające kondycyjnie Mistrzostwa Polski w roku. UNTS dobrze się zaprezentował na tej imprezie, jak zawsze nie zabrakło licznych medali. Na stronie zawodów można doczytać szczegółowe informacje i wyniki.

W pierwszy weekend kwietnia równierz nie próżnowaliśmy. Zuzanna Kubicka i Piotrek Parfianowicz biegali dziś 12,5 km po łąkach i lasach w pobliżu Krubina  na Wieliszewski Crossing. Gratulujemy dobrego biegania! Sukcesy są - Zuzanna 1 miejsce, Piotrek 2 miejsce.

Juniorzy pod opieką Rafała odwiedzili Czechy, gdzie uczestniczyli w  CEYOC. Czekamy na relację z tej wyprawy.
Spora grupka klubowiczów pobiegała trening techniczny na mapce Sterani - bardzo przyjemny, lekko pofałdowany teren, dużo PK, pozawijane traski, czyli fajna zabawa.

Ursynów Nocą za nami!

Stało się - 2 etap Szybkiego Mózgu 2019 za nami! Silna grupa zawodników w liczbie ponad 220 osób wystartowała dziś na Ursynowie, gdzie wszyscy mieli przyjemność zmagać się ciekawymi i wymagającymi trasami.

Ursynów Nocą już za tydzień!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą dokładnie za tydzień! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Zgrupowanie w Hiszpanii

W zeszłym tygodniu zakończyło się drugie w tym roku zgrupowanie zagraniczne. Tym razem 9-osobowa grupa naszych zawodników trenowała i startowała w słonecznej Hiszpanii. Oprócz wielu godzin spędzonych na treningach w rożnych terenach, na uwagę zasługują wyniki w zawodach Trofeo Internacional de Orientación Murcia Costa Cálida:bardzo wysokie - 10. i 12. miejsca Krzysztofa w sprincie i middlu WRE, solidne i stabilne wyniki Fryderyka, a także dobre występy dziewczyn w kategoriach juniorskich. Mamy nadzieję, że nabyte doświadczenie zaprocentuje w nadchodzącym sezonie!

Ferie doskonale zagospodarowane.

W okresie ferii zimowych zawodnicy UNTS budowali formę na obozie w Jagniątkowie. Prócz urozmaiconych treningów fizycznych znalazł się czas również na budowanie motywacji na nadchodzący sezon i analizę poprzedniego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Wśród turystów

3. etap Szybkiego Mózgu już za nami! Wystartowało w sumie prawie 200 osób, które mierzyły się nie tylko z wymagającymi trasami poprowadzonymi po warszawskiej Starówce, ale także ze stosunkowo wysokimi temperaturami oraz tłumami turystów i spacerowiczów.

Obsada była nieco odchudzona z uwagi na Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO, które odbywały się tego samego dnia o godzinie 15:00. Znaleźli się jednak tacy, którzy wystartowali w obydwu biegach i mieli możliwość konfrontacji ze Starym Miastem po raz drugi tego samego dnia.

Wśród Dzieci wygrała miejscowa faworytka - Zuzanna Dolińska z UKS Kusy Warszawa z przewagą 13 sekund nad Agnieszką Leśnicką z podkarpackiego Dębowa. U Początkujących najlepsza była Zuzanna Rudenko przed Olą Nitsch i Jackiem Jarzyną. Zaciętą rywalizację mieliśmy u Zuchwałych, gdzie wystartowało ponad 80 zawodników. Zwyciężył Piotr Rzeńca z łódzkiego Orientusia, 2. miejsce zajął Konrad Płóciennik z Pabianic, a 3. miejsce padło łupem Kamila Lesisza. Wśród Profesjonalistów wygrał Karol Galicz, 2. ze stratą minuty był Koen de Jong, a 3. miejsce zajął Dariusz Sokalski. Gratulujemy!

Wyniki, międzyczasy, mapy i zdjęcia - to wszystko znajdziecie w zakładce Szybkiego Mózgu. Zapraszamy do oglądania oraz zgłaszania się na kolejny etap Szybkiego Mózgu - biegamy 25 czerwca w Parku Morskie Oko na Mokotowie.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE