Z przyjemnością możemy poinformować, że dostępne są już pełne wyniki klasyfikacji generalnej Warszawa Nocą 2016. Zapraszamy do oglądania!
W sumie zostało sklasyfikowanych 290 zawodników, w tym 98 kobiet i 192 mężczyzn. Najliczniejszą kategorią wiekową okazała się być kategoria M40, w której sklasyfikowano 44 zawodników, a zwycięzcą został Mateusz Mioduszewski. Najbardziej zacięta rywalizacja miała miejsce w M16, gdzie różnica między zwycięskim Wojtkiem Mossakowskim, a drugim Michałem Pierzchałą wyniosła jedynie 3 punkty. Nierozstrzygnięta walka i przyznane miejsce ex aequo zdarzyło się w tym roku dwukrotnie - w kategorii K20, gdzie wspólne 3. miejsce uzyskały Martyna Miśkiewicz oraz Karolina Pacek, a także w M50, gdzie wspólnie na 2. miejscu zostali sklasyfikowanie Ryszard Chachurski oraz Przemysław Mossakowski.
Chcielibyśmy podziękować wszystkich uczestnikom naszego zimowego cyklu, a także pogratulować medalistom Warszawa Nocą. Nagrodzenie najlepszych nastąpi tradycyjnie podczas finałowego biegu, który już 15 marca na Ursynowie. Pełne wyniki znajdziecie tutaj, natomiast poniżej najlepsze trójki w każdej kategorii:
K10 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Tosia |
Mianowska |
UNTS Warszawa |
30 |
40 |
30 |
27 |
100 |
2. |
Filomena |
Chabiera |
UNTS Warszawa |
8 |
35 |
27 |
30 |
92 |
3. |
Hanna |
Wójtowicz |
UNTS Warszawa |
16 |
10 |
16 |
21 |
53 |
K12 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Lena |
Chabiera |
UNTS Warszawa |
64 |
64 |
59 |
0 |
187 |
2. |
Aleksandra |
Nitsch |
UNTS Warszawa |
52 |
0 |
55 |
56 |
163 |
3. |
Zuzanna |
Dolińska |
BKS Wataha Warszawa |
50 |
50 |
0 |
44 |
144 |
K16 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Julia |
Głowacz |
UNTS Warszawa |
0 |
80 |
75 |
80 |
235 |
2. |
Julia |
Mianowska |
UNTS Warszawa |
57 |
61 |
52 |
59 |
177 |
3. |
Alicja |
Staszak |
UNTS Warszawa |
50 |
39 |
47 |
0 |
136 |
K20 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Zuzanna |
Kubicka |
UNTS Warszawa |
75 |
66 |
74 |
0 |
215 |
2. |
Natalia |
Najman |
OK! Sport Warszawa |
59 |
0 |
59 |
68 |
186 |
3. |
Martyna |
Miśkiewicz |
OK! Sport Warszawa |
45 |
36 |
36 |
59 |
140 |
3. |
Karolina |
Pacek |
Team 360 |
0 |
34 |
48 |
58 |
140 |
K30 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Agnieszka |
Kocińska |
Orkan Ostróda |
60 |
46 |
61 |
63 |
184 |
2. |
Malwina |
Wysocka |
OK! Sport Warszawa |
50 |
58 |
0 |
60 |
168 |
3. |
Magdalena |
Zemlak |
Indywidualnie |
0 |
32 |
46 |
61 |
139 |
K40 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Agnieszka |
Biolik |
Indywidualnie |
68 |
54 |
46 |
53 |
175 |
2. |
Dorota |
Mianowska |
UNTS Warszawa |
44 |
31 |
34 |
47 |
125 |
3. |
Anna |
Staszak |
UNTS Warszawa |
18 |
30 |
0 |
55 |
103 |
K50 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Beata |
Bargiel |
OK! Sport Warszawa |
35 |
36 |
30 |
27 |
101 |
2. |
Małgorzata |
Wołek |
UNTS Warszawa |
25 |
29 |
26 |
23 |
80 |
3. |
Małgorzata |
Krochmal |
KU AZS WAT Warszawa |
23 |
0 |
20 |
22 |
65 |
K60 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Anna |
Olbrycht |
OLBnO |
21 |
22 |
18 |
21 |
64 |
2. |
Krystyna |
Galicz |
BKS Wataha Warszawa |
20 |
20 |
17 |
19 |
59 |
3. |
Barbara |
Glińska |
UNTS Warszawa |
19 |
0 |
15 |
17 |
51 |
M10 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Mikołaj |
Seń |
Indywidualnie |
0 |
26 |
16 |
33 |
75 |
2. |
Feliks |
Kaźmierczak |
UNTS Warszawa |
27 |
21 |
14 |
16 |
64 |
3. |
Michał |
Świtała |
UNTS Warszawa |
1 |
17 |
11 |
19 |
47 |
M12 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Jan |
Antonowicz |
UNTS Warszawa |
58 |
46 |
70 |
60 |
188 |
2. |
Stanisław |
Wołek |
UNTS Warszawa |
55 |
55 |
47 |
50 |
160 |
3. |
Krzysztof |
Wójtowicz |
UNTS Warszawa |
53 |
0 |
41 |
42 |
136 |
M16 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Wojtek |
Mossakowski |
UNTS Warszawa |
78 |
77 |
0 |
84 |
239 |
2. |
Michał |
Pierzchała |
UNTS Warszawa |
79 |
69 |
81 |
76 |
236 |
3. |
Bartek |
Olszewski |
UNTS Warszawa |
61 |
59 |
67 |
75 |
203 |
M20 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Piotr |
Parfianowicz |
UNTS Warszawa |
100 |
100 |
100 |
95 |
300 |
2. |
Michał |
Olejnik |
Inov-8 Team |
0 |
95 |
0 |
90 |
185 |
3. |
Bartłomiej |
Fliszkiewicz |
KU AZS WAT Warszawa |
43 |
51 |
57 |
66 |
174 |
M30 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Ilya |
Marchuk |
UNTS Warszawa |
95 |
87 |
100 |
100 |
295 |
2. |
Krzysztof |
Lisak |
KU AZS WAT Warszawa |
87 |
78 |
90 |
87 |
264 |
3. |
Krzysztof |
Sokalski |
KU AZS WAT Warszawa |
81 |
73 |
80 |
78 |
239 |
M40 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Mateusz |
Mioduszewski |
UKA Warszawa |
73 |
75 |
77 |
80 |
232 |
2. |
Marcin |
Krasuski |
Team 360 |
71 |
67 |
78 |
77 |
226 |
3. |
Tomasz |
Michalak |
KS Spójnia Warszawa |
52 |
62 |
70 |
72 |
204 |
M50 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Krzysztof |
Urbaniak |
KS Spójnia Warszawa |
43 |
70 |
80 |
0 |
193 |
2. |
Ryszard |
Chachurski |
KU AZS WAT Warszawa |
47 |
60 |
64 |
0 |
171 |
2. |
Przemysław |
Mossakowski |
Samodzielny |
53 |
43 |
54 |
64 |
171 |
M60 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Andrzej |
Krochmal |
KS Spójnia Warszawa |
41 |
45 |
56 |
57 |
164 |
2. |
Janusz |
Olbrycht |
OLBnO |
38 |
22 |
30 |
33 |
101 |
3. |
Mariusz |
Siwiec |
Indywidualnie |
28 |
25 |
33 |
31 |
92 |