Szybkie bieganie na Stegnach za nami!

4. etap Szybkiego Mózgu na osiedlu Stegny za nami - wystartowało w sumie ponad 250 zawodników, którzy pokonali 750km tras i potwierdzili punkty 4500 razy.

Szybki Mózg  wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 4. etap cyklu odbędzie się na Stegnach już w najbliższą środę.

KMP Podkarpacie 2018

W dniach 7-9.09 2018 roku odbyła się jesienna runda Klubowych Mistrzostw Polski. Zawody rozegrane zostały na  Podkarpaciu.

Mistrzostwa Świata w Radioorientacji

Nasza klubowiczka zdobyła brązowy medal na zawodach The 19th World ARDF Championships
Sokcho, Korea, Sept 02-08, 2018.

Koniec sezonu wakacyjnego

Wakacje to pora kiedy prócz uczestnictwa w licznych zawodach można szlifować formę fizyczną i techniczną uczestnicząc w obozach treningowych.

Puchar Najmłodszych 2018

W dniach 1-3.06.2018 odbyły się najważniejsze zawody dla najmłodszych biegaczy na orientację.
Tym razem arenom zmagań stał się Teren Powiatu Wieruszowskiego.

Uczestnicy mogli rywalizować w trzech konkurencjach:  Biegu Sprinterskim, Biegu Klasycznym i Sztafetach Trzyzmianowych.
Reprezentanci naszego klubu walczyli dzielnie o swój wynik i punkty dla klubu (do 12 miejsca zawodnicy zdobywali punkty). Gratulujemy wszystkim uczestnikom!