Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Warszawa Nocą E1

Miło nam ogłosić, że dostępny jest już komunikat techniczny na 1. etap Warszawa Nocą. Biegamy już w przyszłą środę, 20 listopada, na Szczęśliwicach. Teren zawodów obejmuje Park Szczęśliwicki wraz z najwyższym wzniesieniem w Warszawie oraz pobliskie osiedle. Możecie spodziewać się wspinaczki na szczyt Górki Szczęśliwickiej i nieco biegania po samym parku, ale decydująca część większości tras rozegra się na terenie zabudowanym - bardziej liczyć będzie się szybki mózg, niż szybkie nogi!

Nogi jednak warto zabrać ze sobą, bo dystanse, które Wam serwujemy na najbliższym biegu są najdłuższe w historii naszych zimowych zawodów. Ci, którzy zgłosili się do Profesjonalistów będą mieli trasę o długości 6.8km, Zuchwali to "marne" 4.8km, Początkujący mają 2.2km, natomiast trasa dla Dzieci to 2.9km. Centrum Zawodów zlokalizowane jest w Szkole Podstawowej nr 152, do której najłatwiej dojechać tramwajem - szczegóły w komunikacie.

Przypominamy, że termin zgłoszeń mija w najbliższą niedzielę, więc czas najwyższy się zgłaszać. Warto pamiętać, że tylko przed 1. etapem macie okazję zapisać się na wszystkie etapy naszego cyklu, dzięki czemu można zaoszczędzić 15PLN (jeden etap jest "gratis"). Zgłoszenia tradycyjnie przez naszą stronę - pamiętajcie również, że samo zgłoszenie nie oznacza zapisania na bieg. Tylko osoby, które dokonały wpłaty wpisowego przez nasz system płatności online znajdą się na liście startowej - pozostali będę musieli zapisać się ponownie w dniu biegu w Centrum Zawodów.

podstrona zawodów
komunikat techniczny

Komentarze

  • opłata

    opłatę dokonałem wysokości 60 zł na konto w dniu 14 listopada

    stanlej 2013-11-17 19:51
PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE