Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację przełożone

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację rozgrywane  w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędą się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

WN E4 - listy startowe

Mamy nowy rekord zgłoszeń - tym razem zapisało się prawie 230 osób chętnych do biegania po Mariensztacie. Pełną listę zgłoszonych wraz z przydzielonymi czasami startu możecie oglądać tutaj. Przypominamy, aby stawić się nieco wcześniej w Centrum Zawodów, żeby mieć czas na spokojne przygotowanie do biegu i dojście na start, który zlokalizowany jest 300m od bazy. Przygotujcie się na niezłe warunki pogodowe - temperatura ma być na plusie i ma nie padać. Prawdopodobnie nadal jednak będą zalegały jeszcze resztki śniegu i lodu, które mogą być zdradliwe, więc prosimy uważać.

Prosimy również o zapoznanie się z listą osób, które pobiegną z odbiornikami GPS - będzie to w sumie 10 wybranych osób z Profesjonalistów, które wystartują na samym końcu. Odbiorniki GPS będą do pobrania na starcie na 10 minut przed czasem startu.

Osoby, które nie zdążyły się zgłosić, a chcą wystartować w środę będą miały szansę zapisać się przed biegiem w Biurze Zawodów - operujemy tam od 18:00 i mamy po kilka miejsc wolnych na każdej z tras. Wpisowe na miejscu to 20PLN + 3PLN za wypożyczenie karty SI, dla osób, które jej nie posiadają. Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE