Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację przełożone

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację rozgrywane  w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędą się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Finał na Ursynowie!

Prezentujemy wszystkie szczegóły finałowego etapu Warszawa Nocą 2013 - nasz zimowy cykl kończymy w najbliższą środę 12 marca na Ursynowie. Najważniejsze informacje poniżej, a pełne informacje możecie znaleźć w komunikacie technicznym.

Co jest w planie?
Bieg finałowy nie jest wliczany do klasyfikacji generalnej Warszawa Nocą - tutaj wszystko jest jasne od ostatniego etapu na Mariensztacie. Ci mniej zorientowani mogą znaleźć wyniki klasyfikacji generalnej tutaj. Dlaczego warto więc przyjechać na Ursynów? Startujemy punktualnie o 19:00 (Profesjonaliści i Początkujący) lub o 19:10 (Zuchwali i Dzieci), a po biegu odbędzie się dekoracja najlepszych zawodników Warszawa Nocą.

Znowu długo
Tak, na zakończenie cyklu znów serwujemy Wam długie trasy - Profesjonaliści mają do pokonania 7km, Zuchwali około 5.5km, Początkujący niecałe 2km, a Dzieci 3km trasy. Zapowiada się naprawdę ciekawy bieg ze startu masowego, gdzie liczyć się będzie bezpośrednia rywalizacja między zawodnikami. Nie zapominajcie o systemie separacji zawodników na trasie, czyli tzw. motylkach, które na pewno zostaną zastosowane - pamiętajcie, aby potwierdzać PK w takiej kolejności, w jakiej macie je oznaczone na swojej mapie!

GPS-tracking
Po raz kolejny będziemy śledzili kilkunastu wybranych zawodników na trasie Profesjonalistów za pomocą odbiorników GPS. Będzie to dobra okazja dla znajomych i bliskich, aby oglądali Wasz występ na żywo nie wychodząc z domu (oczywiście zachęcamy również do kibicowania na miejscu). Lista osób, którym przydzielimy odbiorniki zostanie opublikowana razem z listami startowymi na początku przyszłego tygodnia.

Nagrody
Po zakończeniu biegu około godziny 20:15 nastąpi wspomniane już wręczenie nagród dla najlepszych trzech zawodniczek i zawodników ze wszystkich kategorii wiekowych. Czekają na Was cenne bony na zakupy w Centrum Biegowym ERGO, smakowite upominki od Kupca i firmy Motip oraz vouchery na darmowy start w Kraków City Race.

Zgłoszenia
Tradycyjnie zgłaszamy się do najbliższej niedzieli przez naszą stronę lub przed samymi zawodami w Biurze Zawodów (opcja dla spóźnialskich, wpisowe wyższe o 5PLN). Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE