Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

UNTS Cup 2014 - Regulamin

Rozpoczynamy odliczanie do UNTS Cup 2014! Do zawodów zostało siedem tygodni, więc prezentujemy podstawowe informacje o naszych zawodach. Lokalizacja była już wcześniej znana, natomiast teraz wyposażamy Was we wszystkie niezbędne przed zawodami dane.

Kiedy i gdzie?
UNTS Cup to tradycyjnie dwa dni biegania. Tegoroczna, 10. edycja organizowanych przez nas zawodów, to podobnie jak w latach ubiegłych bieg średniodystansowy i sprinterski. Pierwszy z nich odbędzie się 18 października w sobotę w Młodzieszynie w terenie, gdzie w czerwcu odbyły się Mistrzostwa Polski. Gwarantujemy, że w lesie będzie dużo przyjemniej, niż podczas Mistrzostw - nie tylko ze względu na porę roku. W niedzielę 19 października zapraszamy Was na bieg sprinterski, który zorganizujemy w zupełnie nowym terenie - na skarpie wiślanej na wschód od ul. Nowy Świat. Starty poszczególnych biegów zaplanowaliśmy odpowiednio na godzinę 11:00 i 10:00.

Zgłoszenia
Na zawody zgłaszamy się poprzez system zgłoszeniowy na naszej stronie lub na stronie PZOS. Obydwa formularze zostaną uruchomione w najbliższych dniach, ale najważniejsza jest data 12 października, ponieważ jest to ostatni dzień zgłoszeń, którego nie można przegapić.

Regulamin
Wszystkie powyższe informacje oraz dużo więcej można znaleźć w Regulaminie zawodów, który jest już publicznie dostępny. Kolejne informacje o zawodach będę się ukazywać na naszej stronie wraz z upływem czasu.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE