Finał Szybkiego Mózgu 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Biblioteka Narodowa

Prezentujemy kilka ważnych szczegółów dotyczących najbliższego etapu Warszawa Nocą. Zapraszamy do krótkiej lektury!

Centrum Zawodów zlokalizowane będzie w VII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Wawelskiej 46. Biuro będzie tradycyjnie czynne od godziny 18:00. Przypominamy, że środowy etap będzie miał formę startu masowego, co oznacza, że wszyscy zawodnicy na trasie Profesjonalistów i Początkujących startują jednocześnie o godzinie 19:00, a Zuchwali i Dzieci o 19:10. Prosimy w związku z tym o przybycie do Centrum Zawodów odpowiednio wcześniej, aby zdążyć załatwić wszystkie formalności.

Z uwagi na lokalizację Centrum Zawodów po innej stronie ul. Wawelskiej niż teren zawodów, konieczne będzie dojście na start, który zlokalizowany będzie w odległości 600m od VII LO. Droga na start będzie oznaczona na mapkach rozgrzewkowych, które będzie można pobrać w Biurze Zawodów.

Nie będziemy zdradzać Wam dokładnych długości tras, ponieważ ich szczegóły są jeszcze dopracowywane, ale możemy powiedzieć, że dystanse będą zbliżone do tych, które były w grudniu. Zgłoszenia do najbliższej niedzieli - zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE