1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Pole Mokotowskie, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Zgrupowanie na Cyprze

Weekend spędziliśmy  aktywnie! Sporo naszych zawodników wzięło udział w treningu organizowanym przez PUKS "Młode Orły" Nowy Dwór Mazowiecki, a trzej eliciarze - Krzysztof, Fryderyk i Jan mocnym treningiem technicznym rozpoczęli zgrupowanie na Cyprze.

Zimowe wyjazdy klubowe.

W tym roku wyjątkowo późno odbyło się klubowe zakończenie sezonu na które wybraliśmy się w grudniu.

Startuje Szybki Mózg 2019

Ruszamy z 8. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Finał na Ursynowie zwieńczył Szybki Mózg 2018!

Finałowym biegiem w rejonie Areny Ursynów zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2018! Tym razem rywalizowaliśmy w biegu ze startu masowego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Szybkie bieganie na Stegnach za nami!

4. etap Szybkiego Mózgu na osiedlu Stegny za nami - wystartowało w sumie ponad 250 zawodników, którzy pokonali 750km tras i potwierdzili punkty 4500 razy. Zapraszamy na krótką relację! 

Z terenem zawodów wielu zawodników miało okazję zapoznać się na początku tego roku w trakcie 3 etapu Warszawa Nocą 2017. Może dzięki temu biegając w dość regularnej zabudowie blokowej byli w stanie rozwijać naprawdę wysokie prędkości (tempo zwycięzcy kategorii Profesjonaliści to aż 3:33 min/km! ).
Budowniczy tras nie omieszkał wykorzystać ciekawszej części terenu z blokami otoczonymi płotami nie do przejścia, platformami i licznymi schodami - ten fragment tras wymagał zwolnienia i dokładnego doczytania mapy.

Poniżej prezentujemy najlepsze trójki zawodników na każdej z tras wczorajszego biegu:  

Początkujący
1. Anna Wojcieszek 10'59
2. Filip Szelachowski 11'56
3. Piotr Wierzbicki 12'06

Odważni
1. Bartłomiej Maciejewski 14'36
2. Bartosz Stopczyński 16'31
3. Jan Wiśniewski 17'12

Zuchwali
1. Piotr Pyra 18'07
2. Jan Majowski 18'08
3. Ilona Śliwczyńska 18'22

Profesjonaliści
1. Piotr Parfianowicz 14'44
2. Jan Bednarski 16'35
3. Dawid Gładecki 17'38

Wczorajsze zmagania stanowiły ostatni bieg liczony do klasyfikacji generalnej tegorocznego cyklu, więc w najbliższych dniach powinniśmy poznać zwycięzców Szybkiego Mózgu 2018. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 339 za gościnę, a Wam, uczestnicy za udział w zawodach. Wyniki i inne materiały znajdziecie na podstronie cyklu.

Oprócz zaproszenia na finałowy etap tegorocznej edycji (który już 17 października na Ursynowie) przypominamy o zbliżającym się wielkimi krokami Pucharze Warszawy 2018! Trzy biegi w dwa dni - niezwykle ciekawy city race w ścisłym centrum Warszawy oraz dwa biegi leśne na świeżej mapie w Zagórzu to propozycja nie do odrzucenia dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić pierwszy weekend października!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE