Ursynów Nocą za nami!

Stało się - 2 etap Szybkiego Mózgu 2019 za nami! Silna grupa zawodników w liczbie ponad 220 osób wystartowała dziś na Ursynowie, gdzie wszyscy mieli przyjemność zmagać się ciekawymi i wymagającymi trasami.

Ursynów Nocą już za tydzień!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą dokładnie za tydzień! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Zgrupowanie w Hiszpanii

W zeszłym tygodniu zakończyło się drugie w tym roku zgrupowanie zagraniczne. Tym razem 9-osobowa grupa naszych zawodników trenowała i startowała w słonecznej Hiszpanii. Oprócz wielu godzin spędzonych na treningach w rożnych terenach, na uwagę zasługują wyniki w zawodach Trofeo Internacional de Orientación Murcia Costa Cálida:bardzo wysokie - 10. i 12. miejsca Krzysztofa w sprincie i middlu WRE, solidne i stabilne wyniki Fryderyka, a także dobre występy dziewczyn w kategoriach juniorskich. Mamy nadzieję, że nabyte doświadczenie zaprocentuje w nadchodzącym sezonie!

Ferie doskonale zagospodarowane.

W okresie ferii zimowych zawodnicy UNTS budowali formę na obozie w Jagniątkowie. Prócz urozmaiconych treningów fizycznych znalazł się czas również na budowanie motywacji na nadchodzący sezon i analizę poprzedniego.

Pole Mokotowskie zdobyte!

Szybki Mózg 2019 rozpoczęty! Prawie 190 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w mroźny środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Szybkie bieganie na Stegnach za nami!

4. etap Szybkiego Mózgu na osiedlu Stegny za nami - wystartowało w sumie ponad 250 zawodników, którzy pokonali 750km tras i potwierdzili punkty 4500 razy. Zapraszamy na krótką relację! 

Z terenem zawodów wielu zawodników miało okazję zapoznać się na początku tego roku w trakcie 3 etapu Warszawa Nocą 2017. Może dzięki temu biegając w dość regularnej zabudowie blokowej byli w stanie rozwijać naprawdę wysokie prędkości (tempo zwycięzcy kategorii Profesjonaliści to aż 3:33 min/km! ).
Budowniczy tras nie omieszkał wykorzystać ciekawszej części terenu z blokami otoczonymi płotami nie do przejścia, platformami i licznymi schodami - ten fragment tras wymagał zwolnienia i dokładnego doczytania mapy.

Poniżej prezentujemy najlepsze trójki zawodników na każdej z tras wczorajszego biegu:  

Początkujący
1. Anna Wojcieszek 10'59
2. Filip Szelachowski 11'56
3. Piotr Wierzbicki 12'06

Odważni
1. Bartłomiej Maciejewski 14'36
2. Bartosz Stopczyński 16'31
3. Jan Wiśniewski 17'12

Zuchwali
1. Piotr Pyra 18'07
2. Jan Majowski 18'08
3. Ilona Śliwczyńska 18'22

Profesjonaliści
1. Piotr Parfianowicz 14'44
2. Jan Bednarski 16'35
3. Dawid Gładecki 17'38

Wczorajsze zmagania stanowiły ostatni bieg liczony do klasyfikacji generalnej tegorocznego cyklu, więc w najbliższych dniach powinniśmy poznać zwycięzców Szybkiego Mózgu 2018. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 339 za gościnę, a Wam, uczestnicy za udział w zawodach. Wyniki i inne materiały znajdziecie na podstronie cyklu.

Oprócz zaproszenia na finałowy etap tegorocznej edycji (który już 17 października na Ursynowie) przypominamy o zbliżającym się wielkimi krokami Pucharze Warszawy 2018! Trzy biegi w dwa dni - niezwykle ciekawy city race w ścisłym centrum Warszawy oraz dwa biegi leśne na świeżej mapie w Zagórzu to propozycja nie do odrzucenia dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić pierwszy weekend października!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE