Z mapą na Ursynowie - podsumowanie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie już za nami. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 11 września.

Z mapą na Ursynowie - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Będzie to ostatni bieg z cyklu przed wakacyjną przerwą, więc tym bardziej warto wystartować!

World Orienteering Day za nami!

Ponad 250 zawodników wzięło wczoraj udział w 3. etapie Szybkiego Mózgu odbywającego się w ramach akcji Cała Polska biega z mapą oraz Światowego Dnia Orienteeringu (WOD).

Maj obfitujący w zawody

Na maj oraz weekend bezpośrednia go poprzedzający zaplanowano wiele zawodów w biegu i jeździe rowerowej na orientację. Imprezy różniły się rangą i terenami zmagań, jak i dystansami poszczególnych konkurencji. Rozegrano liczne zawody lokalne jak i Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO i Mistrzostwa Polski w BnO. Zawodnicy UNTS jak zawsze z wieloma sukcesami uczestniczyli we wszystkich wymienionych imprezach. Zdobyliśmy liczne medale i zajęliśmy wysokie miejsca na wszystkich wymienionych zawodach!

Zapraszamy na Bulwary

3. etap Szybkiego Mózgu już 15 maja - biegamy na Bulwarach Wiślanych! Więcej szczegółów odnośnie biegu prezentujemy poniżej.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Szybkie bieganie na Stegnach za nami!

4. etap Szybkiego Mózgu na osiedlu Stegny za nami - wystartowało w sumie ponad 250 zawodników, którzy pokonali 750km tras i potwierdzili punkty 4500 razy. Zapraszamy na krótką relację! 

Z terenem zawodów wielu zawodników miało okazję zapoznać się na początku tego roku w trakcie 3 etapu Warszawa Nocą 2017. Może dzięki temu biegając w dość regularnej zabudowie blokowej byli w stanie rozwijać naprawdę wysokie prędkości (tempo zwycięzcy kategorii Profesjonaliści to aż 3:33 min/km! ).
Budowniczy tras nie omieszkał wykorzystać ciekawszej części terenu z blokami otoczonymi płotami nie do przejścia, platformami i licznymi schodami - ten fragment tras wymagał zwolnienia i dokładnego doczytania mapy.

Poniżej prezentujemy najlepsze trójki zawodników na każdej z tras wczorajszego biegu:  

Początkujący
1. Anna Wojcieszek 10'59
2. Filip Szelachowski 11'56
3. Piotr Wierzbicki 12'06

Odważni
1. Bartłomiej Maciejewski 14'36
2. Bartosz Stopczyński 16'31
3. Jan Wiśniewski 17'12

Zuchwali
1. Piotr Pyra 18'07
2. Jan Majowski 18'08
3. Ilona Śliwczyńska 18'22

Profesjonaliści
1. Piotr Parfianowicz 14'44
2. Jan Bednarski 16'35
3. Dawid Gładecki 17'38

Wczorajsze zmagania stanowiły ostatni bieg liczony do klasyfikacji generalnej tegorocznego cyklu, więc w najbliższych dniach powinniśmy poznać zwycięzców Szybkiego Mózgu 2018. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 339 za gościnę, a Wam, uczestnicy za udział w zawodach. Wyniki i inne materiały znajdziecie na podstronie cyklu.

Oprócz zaproszenia na finałowy etap tegorocznej edycji (który już 17 października na Ursynowie) przypominamy o zbliżającym się wielkimi krokami Pucharze Warszawy 2018! Trzy biegi w dwa dni - niezwykle ciekawy city race w ścisłym centrum Warszawy oraz dwa biegi leśne na świeżej mapie w Zagórzu to propozycja nie do odrzucenia dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić pierwszy weekend października!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE