Ferie doskonale zagospodarowane.

W okresie ferii zimowych zawodnicy UNTS budowali formę na obozie w Jagniątkowie. Prócz urozmaiconych treningów fizycznych znalazł się czas również na budowanie motywacji na nadchodzący sezon i analizę poprzedniego.

Pole Mokotowskie zdobyte!

Szybki Mózg 2019 rozpoczęty! Prawie 190 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w mroźny środowy wieczór.

UNTS drugie miejsce drużynowo w Biegu Chomiczówki!

W zeszły weekend biegacze UNTS jak zawsze nie próżnowali. Mocna reprezentacja naszego klubu, już tradycyjnie wystartowała w Biegu Chomiczówki (15 km) i Biegu o Puchar Bielan (5 km). UNTS wywalczył drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej! Do pierwszego czasu straciliśmy 4 sekundy, więc było bardzo blisko. 

WOŁOWCZYK

KRZYSZTOF

WARSZAWA

, 00:49:46

BEDNARSKI

JAN

KANIE

, 00:52:30

PARFIANOWICZ

PIOTR

WARSZAWA

, 00:51:40

MOSSAKOWSKI

WOJCIECH

WARSZAWA

, 00:57:52

CYGLER

SŁAWOMIR

WARSZAWA

, 01:05:12

KUBICKA

ZUZANNA

WIELISZEW

, 01:02:32

 

W Pucharze Bielan reprezentował nas Fryderyk Pryjma z czasem 16,25.

Więcej informacji i wyniki biegów można znaleźć pod adresem biegchomiczowki.eu

  

Pobiegaliśmy również w lesie na treningach zimowych BnO organizowanych przez kluby Team 360 i OK!Sport.

Trening w Anielinie zaskoczył niektórych gdyż na punktach nie było zwyczajowych lampionów. W miejscu oznaczonym kółkiem na mapie w terenie znajdowała się jedynie tyczka ze stacją SI. Bieganie wymagało dużej precyzji i pewności siebie bo punkty zdecydowanie nie świeciły z daleka.

Więcej informacji można znaleźć na stronach www.orienteering.waw.pl i www.team360.pl

 

 

 

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Pole Mokotowskie, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Zgrupowanie na Cyprze

Weekend spędziliśmy  aktywnie! Sporo naszych zawodników wzięło udział w treningu organizowanym przez PUKS "Młode Orły" Nowy Dwór Mazowiecki, a trzej eliciarze - Krzysztof, Fryderyk i Jan mocnym treningiem technicznym rozpoczęli zgrupowanie na Cyprze.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Szybkie bieganie na Stegnach za nami!

4. etap Szybkiego Mózgu na osiedlu Stegny za nami - wystartowało w sumie ponad 250 zawodników, którzy pokonali 750km tras i potwierdzili punkty 4500 razy. Zapraszamy na krótką relację! 

Z terenem zawodów wielu zawodników miało okazję zapoznać się na początku tego roku w trakcie 3 etapu Warszawa Nocą 2017. Może dzięki temu biegając w dość regularnej zabudowie blokowej byli w stanie rozwijać naprawdę wysokie prędkości (tempo zwycięzcy kategorii Profesjonaliści to aż 3:33 min/km! ).
Budowniczy tras nie omieszkał wykorzystać ciekawszej części terenu z blokami otoczonymi płotami nie do przejścia, platformami i licznymi schodami - ten fragment tras wymagał zwolnienia i dokładnego doczytania mapy.

Poniżej prezentujemy najlepsze trójki zawodników na każdej z tras wczorajszego biegu:  

Początkujący
1. Anna Wojcieszek 10'59
2. Filip Szelachowski 11'56
3. Piotr Wierzbicki 12'06

Odważni
1. Bartłomiej Maciejewski 14'36
2. Bartosz Stopczyński 16'31
3. Jan Wiśniewski 17'12

Zuchwali
1. Piotr Pyra 18'07
2. Jan Majowski 18'08
3. Ilona Śliwczyńska 18'22

Profesjonaliści
1. Piotr Parfianowicz 14'44
2. Jan Bednarski 16'35
3. Dawid Gładecki 17'38

Wczorajsze zmagania stanowiły ostatni bieg liczony do klasyfikacji generalnej tegorocznego cyklu, więc w najbliższych dniach powinniśmy poznać zwycięzców Szybkiego Mózgu 2018. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 339 za gościnę, a Wam, uczestnicy za udział w zawodach. Wyniki i inne materiały znajdziecie na podstronie cyklu.

Oprócz zaproszenia na finałowy etap tegorocznej edycji (który już 17 października na Ursynowie) przypominamy o zbliżającym się wielkimi krokami Pucharze Warszawy 2018! Trzy biegi w dwa dni - niezwykle ciekawy city race w ścisłym centrum Warszawy oraz dwa biegi leśne na świeżej mapie w Zagórzu to propozycja nie do odrzucenia dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić pierwszy weekend października!