Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
Zdjęcia
1% na UNTS

Rekord w Powsinie

Dzisiaj wreszcie po raz pierwszy w historii Szybkiego Mózgu udało dobić do granicy 200 osób, które wystartowały w naszym biegu. Mimo niezbyt dobrej pogody aż 75 osób pobiegło na trasie Zuchwałych, która dziś cieszyła się największym powodzeniem wśród zawodników.

W kategorii Dzieci z minimalnym marginesem 5 sekund nad Tomaszem Nitsch zwyciężyła Alicja Staszak, która pokonała dość wymagającą trasę o długości 2.6km w czasie 20'42. Wśród Początkujących najszybszy był Tomasz Chabiera, który trasę o długości 1.8km zaliczył z czasem 10'48. Spory sukces w kategorii Zuchwałych odniósł nasz Michał Pierzchała, który do tej pory zawsze biegał wśród Dzieci i zawsze tam wygrywał, aż w końcu wszyscy mieli dość i wypchnęli go do Zuchwałych. Nie dało to nic, bo nasz dwunastolatek i tutaj wygrał, zostawiając za sobą zawodników o kilka, a nawet kilkadziesiąt last starszych! Wśród Profesjonalistów wygrał Kuba Drągowski z czasem 19'37, który potwierdził doskonałą formę przed Mistrzostwami Polski, które zostaną rozegrane w najbliższy weekend w Zamościu.

Do Waszej dyspozycji są już wyniki, międzyczasy oraz ich analiza dzięki aplikacji Splitalyzer. Zachęcamy również do dodawania własnych przebiegów w aplikacji RouteGadget, dzięki której będziecie mogli sprawdzić jak biegali rywale i gdzie straciliście cenne sekundy. Z naszej strony bardzo dziękujemy Wam wszystkim za udział oraz składamy wielkie podziękowania Dyrekcji Parku Kultury Powsin za ugoszczenie nas, Dzielnicy Ursynów oraz firmie Kupiec za wyśmienite wafle na mecie! Kolejny etap 4 września, więc jest wystarczająco dużo czasu, aby przyszykować dobrą formę!