Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
Zdjęcia
1% na UNTS

Chmielna czeka!

Z lekkim opóźnieniem, ale wreszcie jest - komunikat techniczny na 2. etap Szybkiego Mózgu! W nim wszelkie szczegóły dotyczące nadchodzących wielkimi krokami zawodów.

Gdzie?
Biegamy w okolicy ul. Chmielnej na Śródmieściu. Teren zawodów obejmuje obszar wzdłuż ul. Nowy Świat, Dom Handlowy Smyk, teren Ministerstwa Finansów oraz budowę II linii metra. Zabudowa jest bardzo gęsta i nieregularna, więc zapowiadają się naprawdę ciekawe trasy.

Kiedy?
Tradycyjnie biegamy w najbliższą środę 21 maja. Start rusza od godziny 19:00, a ostatni zawodnicy wybiegną najprawdopodobniej tuż przed godziną 20:00, więc przez cały czas trwania zawodów powinno być jasno. Centrum Zawodów zlokalizowane jest w Szkole Podstawowej nr 211 przy ul. Nowy Świat 21A.

Zgłoszenia
Macie czas do najbliższej niedzieli do godziny 23:59. Spóźnialscy będą mieli szansę się zapisać w Biurze Zawodów przed biegiem za podwyższoną do 20PLN opłatą, więc warto zgłosić się zawczasu.

Na mecie
Tym razem na każdego kto ukończy bieg na mecie czekać będzie porcja otrębów owsianych od Kupca. Nigdy ich nie próbowaliśmy wcześniej, ale jest to podobno zdrowy, bogaty w składniki mineralne i witaminy produkt, który dzięki wysokiej zawartości błonnika zapewnia prawidłową przemianę materii. Najlepiej spożywać je jako dodatek do mleka, jogurtów, koktajli, zup, sosów oraz surówek, ale na pewno znajdą się chętni, aby schrupać je od razu po biegu. Smacznego!

Komentarze

  • Podkop?

    Podkop?... Lampa w podłodze

    Kali 2014-05-21 18:02
  • Nie wiem jak...

    ... dotrę na zawody. Dookoła CZ teren zakazany. Spadochron? - nie mam uprawnień. Katapulta? - trochę się boję..

    piotrzal 2014-05-19 16:26