2. etap za nami!

Bieg na Kępie Gocławskiej przeszedł do historii nie tylko za sprawą wymagających tras, ale również za sprawą wielu przygód w trakcie ich pokonywania. Deszczowa pogoda z pewnością dostarczyła dodatkowych atrakcji wielu zawodnikom.

Zapraszamy na Kępę Gocławską

2. etap Warszawa Nocą zbliża się wielkimi krokami - biegamy w najbliższą środę 6 grudnia na Kępie Gocławskiej. Więcej szczegółów poniżej - zapraszamy do lektury!

Warszawa Nocą ruszyła!

1. etap Warszawa Nocą za nami. Tym razem biegaliśmy na Ursynowie, w okolicy Kopy Cwila.

Zapraszamy na 1. etap

Rozpoczynamy Warszawa Nocą 2017 - pierwszy etap już w najbliższą środę, czyli 22 listopada, a biegać będziemy na Ursynowie w okolicy Kopy Cwila. Poniżej kilka istotnych szczegółów dotyczących samych zawodów.

Warszawa Nocą 2017 - Startujemy!

7. edycja Warszawa Nocą startuje! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają.

Galeria

Bieg OtwockiBieg Otwocki - 17.11.2013 Otwock

 

 

Łódź Park Tour E1Łódź Park Tour E1 - 14.11.2013 Łódź

 

 

Konsultacje ŻelazkoKonsultacje Żelazko - 9-11.11.2013 Żelazko

 

 

Rome Orienteering Meeting 2013 1-3.11.2013 Włochy

 

 

Minimaraton NiepodległościMinimaraton Niepodległości - 26.10.2013 Lesznowola

 

 

UNTS Cup 2013UNTS Cup 2013 sprint - 19.10.2013 Osiedle Jary

 

 

MP 2013Mistrzostwa Polski 2013 - 13.10.2013 Kraków

 

 

MMM 2013Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików cz.II - 5-6.10.2013 Nowy Dwór Mazowiecki

 

 

MMM 2013Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików cz.I - 5-6.10.2013 Nowy Dwór Mazowiecki

 

 

MP 2013Mistrzostwa Polski - 27-29.09.2013 Helusz

 

 

KMP 2013Klubowe Mistrzostwa Polski - 13-15.09.2013 Wrocław

 

 

Mistrzostwa Świata Juniorów 2013JWOC 2013 cz.II - 1-6.07.2013 Czechy

 

 

Mistrzostwa Świata Juniorów 2013JWOC 2013 cz.I - 1-6.07.2013 Czechy

 

 

Mistrzostwa Polski 2013Mistrzostwa Polski 2013 - 7-9.06.2013 Zamość

 

 

Szybki Mózg 2013 E3Szybki Mózg 2013 E3 cz.II - 5.06.2013 Powsin

 

 

Szybki Mózg 2013 E3Szybki Mózg 2013 E3 cz.I - 5.06.2013 Powsin

 

 

Klubowe Mistrzostwa PolskiKlubowe Mistrzostwa Polski 2013 cz.III - 17-19.05.2013 Gdańsk

 

 

Klubowe Mistrzostwa PolskiKlubowe Mistrzostwa Polski 2013 cz.II - 17-19.05.2013 Gdańsk

 

 

Klubowe Mistrzostwa PolskiKlubowe Mistrzostwa Polski 2013 cz.I - 17-19.05.2013 Gdańsk

 

 

Szybki Mózg 2013 E2Szybki Mózg 2013 E3 cz.II - 15.05.2013 Osiedle Górczewska

 

 

Szybki Mózg 2013 E2Szybki Mózg 2013 E3 cz.I - 15.05.2013 Osiedle Górczewska

 

 

Cała Polska biega z mapą 2013Cała Polska biega z mapą 2013 cz.V - 11.05.2013 Stadion Narodowy

 

 

Cała Polska biega z mapą 2013Cała Polska biega z mapą 2013 cz.IV - 11.05.2013 Stadion Narodowy

 

 

Cała Polska biega z mapą 2013Cała Polska biega z mapą 2013 cz.III - 11.05.2013 Stadion Narodowy

 

 

Cała Polska biega z mapą 2013Cała Polska biega z mapą 2013 cz.II - 11.05.2013 Stadion Narodowy

 

 

Cała Polska biega z mapą 2013Cała Polska biega z mapą 2013 cz.I - 11.05.2013 Stadion Narodowy

 

 

Kwalifikacje JWOCKwalifikacje JWOC - 10.05.2013 Falenica

 

 

Grand Prix Mazowsza 2013Grand Prix Mazowsza 2013 - 26-28.04.2013 Malcanów

 

 

Ekiden 2013Ekiden 2013 - 21.04.2013 Kępa Potocka

 

 

Szybki Mózg 2013 E1Szybki Mózg 2013 E1 cz.II - 17.04.2013 Pepsi Arena

 

 

Szybki Mózg 2013 E1Szybki Mózg 2013 E1 cz.I - 17.04.2013 Pepsi Arena

 

 

Puchar Borów DolnośląskichPuchar Borów Dolnośląskich cz.III - 5-7.04.2013 Żary

 

 

Puchar Borów DolnośląskichPuchar Borów Dolnośląskich cz.II - 5-7.04.2013 Żary

 

 

Puchar Borów DolnośląskichPuchar Borów Dolnośląskich cz.I - 5-7.04.2013 Żary

 

 

Hana Orienteering FestivalHana Orienteering Festival cz.IV - 30.03-1.04.2013 Zlate Hory

 

 

Hana Orienteering FestivalHana Orienteering Festival cz.III - 30.03-1.04.2013 Zlate Hory

 

 

Hana Orienteering FestivalHana Orienteering Festival cz.II - 30.03-1.04.2013 Zlate Hory

 

 

Hana Orienteering FestivalHana Orienteering Festival cz.I - 30.03-1.04.2013 Zlate Hory

 

 

8. Półmaraton Warszawski8. Półmaraton Warszawski - 24.03.2013 Warszawa

 

 

Grand Prix WarszawyGrand Prix Warszawy - 16.03.2013 Las Kabacki

 

 

Warszawa Nocą 2012 E5Warszawa Nocą E5 2012 cz.III - 13.03.2013 Kazury

 

 

Warszawa Nocą 2012 E5Warszawa Nocą E5 2012 cz.II - 13.03.2013 Kazury

 

 

Warszawa Nocą 2012 E5Warszawa Nocą E5 2012 cz.I - 13.03.2013 Kazury

 

 

Bieg DębowyBieg Dębowy - 9.03.2013 Dąbrowa

 

 

Bieg Stoczek ŁukowskiBieg Stoczek Łukowski - 9.02.2013 Stoczek Łukowski

 

 

Bieg GórskiBieg Górski - 26.01.2013 Falenica

 

 

WN 2012 E3Warszawa Nocą E3 2012 - 16.01.2013 Fasolowa

 

 

Bieg GórskiBieg Górski cz.II - 5.01.2013 Falenica

 

 

Bieg GórskiBieg Górski cz.I - 5.01.2013 Falenica

 

 

Podsumowanie sezonu 2012Podsumowanie sezonu 2012 - 5.01.2013 SP 96

 

 

WN 2012 E2Warszawa Nocą E2 2012 - 12.12.2012 Agrykola

 

 

Bieg MikołajkowyBieg Mikołajkowy - 8.12.2012 Las Kabacki

 

 

Bieg MikołajkowyBieg Mikołajkowy - 1.12.2012 Żoliborz

 

 

WN 2012 E1Warszawa Nocą E1 2012 - 28.11.2012 Dolinka Służewska

 

 

UNTS Cup 2012UNTS Cup 2012 sprint cz.II - 20.10.2012 Solec

 

 

UNTS Cup 2012UNTS Cup 2012 sprint cz.I - 20.10.2012 Solec

 

 

UNTS Cup 2012UNTS Cup 2012 średni cz.II - 20.10.2012 Wesoła

 

 

UNTS Cup 2012UNTS Cup 2012 średni cz.I - 20.10.2012 Wesoła

 

 

MP 2012 klasykMistrzostwa Polski 2012 cz.II - 21-23.09.2012 Kwidzyn

 

 

MP 2012 nocneMistrzostwa Polski 2012 cz.I - 21-23.09.2012 Kwidzyn

 

 

Szybki Mózg 2012 E5Szybki Mózg 2012 E5 - 12.09.2012 Solec

 

 

WOC2012 RelayWOC 2012 Sztafety - 21.07.2012 Szwajcaria

 

 

Szybki Mózg 2012 E3Szybki Mózg 2012 E3 - 20.06.2012 Powsin

 

 

Valio-JukolaValio-Jukola - 16-17.06.2012 Finlandia

 

 

Puchar Najmłodszych 2012Puchar Najmłodszych - 8-10.06.2012 Łódź

 

 

Mistrzostwa Polski BnO 2012Mistrzostwa Polski cz.II - 1-3.06.2012 Poznań

 

 

Mistrzostwa Polski BnO 2012Mistrzostwa Polski cz.I - 1-3.06.2012 Poznań

 

 

SM E2Szybki Mózg 2012 E2 - 30.05.2012 Park Szymańskiego

 

 

Cała Polska biega z mapą 2012Cała Polska biega z mapą 2012 cz.II - 12.05.2012 Agrykola

 

 

Cała Polska biega z mapą 2012Cała Polska biega z mapą 2012 cz.I - 12.05.2012 Agrykola

 

 

SM E1Szybki Mózg 2012 E1 - 18.04.2012 Kopa Cwila

 

 

Bieg GórskiBieg Górski - 17.03.2012 Falenica

 

 

Warszawa Nocą E5Warszawa Nocą E5 - 14.03.2012 SGGW

 

 

Grand Prix WarszawyGrand Prix Warszawy - 10.03.2012 Las Kabacki

 

 

Grand Prix WarszawyGrand Prix Warszawy - 11.02.2012 Las Kabacki

 

 

Warszawa Nocą E3Warszawa Nocą E3 - 4.01.2012 Pole Mokotowskie

 

 

Bieg MikołajkowyBieg Mikołajkowy - 3.12.2011 Kabaty

 

 

Warszawa Nocą E1Warszawa Nocą E1 - 23.11.2011 Metro Ursynów

 

 

Puchar UNTS 2011Puchar UNTS 2011 cz.III - 15.10.2011 Zagórze

 

 

Puchar UNTS 2011Puchar UNTS 2011 cz.II - 15.10.2011 Zagórze

 

 

Puchar UNTS 2011Puchar UNTS 2011 cz.I - 15.10.2011 Zagórze

 

 

Mistrzostwa Polski 2011Mistrzostwa Polski 2011 - 23-25.09.2011 Ogrodzieniec

 

 

WOC 2011 LongWOC 2011 Long - 17.08.2011 Francja

 

 

WOC 2011 SprintWOC 2011 Sprint - 16.08.2011 Francja

 

 

O-Ringen 2011O-Ringen 2011 - 24-29.07.2011 Wejherowo

 

 

JWOC 2011 SztafetyJWOC 2011 Sztafety - 8.07.2011 Wejherowo

 

 

JWOC 2011 OtwarcieJWOC Otwarcie - 2.07.2011 Wejherowo

 

 

EYOC 2011EYOC - 24-26.06.2011 Czechy

 

 

Bieg Ursynowa 2011Bieg Ursynowa - 18.06.2011 Ursynów

 

 

Puchar Najmłodszych 2011Puchar Najmłodszych - 10-12.06.2011 Garczyn

 

 

Mistrzostwa Polski 2011Mistrzostwa Polski - 3-5.06.2011 Bochnia

 

 

Baltic Cup 2011Baltic Cup - 20-22.05.2011 Wejherowo

 

 

Cała Polska biega z mapąCała Polska biega z mapą - 7.05.2011 Pole Mokotowskie

 

 

Bieg Górski FalenicaBieg Górski - 2.04.2011 Falenica

 

 

Grand Prix WarszawyGrand Prix Warszawy - 12.03.2011 Las Kabacki