Ferie doskonale zagospodarowane.

W okresie ferii zimowych zawodnicy UNTS budowali formę na obozie w Jagniątkowie. Prócz urozmaiconych treningów fizycznych znalazł się czas również na budowanie motywacji na nadchodzący sezon i analizę poprzedniego.

Pole Mokotowskie zdobyte!

Szybki Mózg 2019 rozpoczęty! Prawie 190 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w mroźny środowy wieczór.

UNTS drugie miejsce drużynowo w Biegu Chomiczówki!

W zeszły weekend biegacze UNTS jak zawsze nie próżnowali. Mocna reprezentacja naszego klubu, już tradycyjnie wystartowała w Biegu Chomiczówki (15 km) i Biegu o Puchar Bielan (5 km). UNTS wywalczył drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej! Do pierwszego czasu straciliśmy 4 sekundy, więc było bardzo blisko. 

WOŁOWCZYK

KRZYSZTOF

WARSZAWA

, 00:49:46

BEDNARSKI

JAN

KANIE

, 00:52:30

PARFIANOWICZ

PIOTR

WARSZAWA

, 00:51:40

MOSSAKOWSKI

WOJCIECH

WARSZAWA

, 00:57:52

CYGLER

SŁAWOMIR

WARSZAWA

, 01:05:12

KUBICKA

ZUZANNA

WIELISZEW

, 01:02:32

 

W Pucharze Bielan reprezentował nas Fryderyk Pryjma z czasem 16,25.

Więcej informacji i wyniki biegów można znaleźć pod adresem biegchomiczowki.eu

  

Pobiegaliśmy również w lesie na treningach zimowych BnO organizowanych przez kluby Team 360 i OK!Sport.

Trening w Anielinie zaskoczył niektórych gdyż na punktach nie było zwyczajowych lampionów. W miejscu oznaczonym kółkiem na mapie w terenie znajdowała się jedynie tyczka ze stacją SI. Bieganie wymagało dużej precyzji i pewności siebie bo punkty zdecydowanie nie świeciły z daleka.

Więcej informacji można znaleźć na stronach www.orienteering.waw.pl i www.team360.pl

 

 

 

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Pole Mokotowskie, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Zgrupowanie na Cyprze

Weekend spędziliśmy  aktywnie! Sporo naszych zawodników wzięło udział w treningu organizowanym przez PUKS "Młode Orły" Nowy Dwór Mazowiecki, a trzej eliciarze - Krzysztof, Fryderyk i Jan mocnym treningiem technicznym rozpoczęli zgrupowanie na Cyprze.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Zwycięzcy Warszawa Nocą 2013

Znamy już zwycięzców klasyfikacji generalnej Warszawa Nocą 2013! W dotychczasowych czterech etapach naszego zimowego cyklu wystartowało ponad 350 osób, więc konkurencja była spora. Pełne wyniki możecie znaleźć tradycyjnie na stronie ERGO, a poniżej krótki komentarz Janka Kasei podsumowujący wyniki końcowe w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Jako, że Centrum Biegowe ERGO czuwa nad klasyfikacją generalną (ze szczególnym zwróceniem uwagi na klasyfikację w kategoriach wiekowych, w których to wygrywa się bony do naszego sklepu) przygotowałem mały raport - co zmieniło się od poprzedniego etapu w najlepszych trójkach w poszczególnych kategoriach.

W wielu kategoriach wszystko było jasne już po poprzednim etapie, jednak były też takie kategorie, w których śledziliśmy pojedynki sportowe zawodników... teraz wiemy, kto w nich zwyciężył!
K20 - zgodnie z naszą estymacją Monika Gajda zwyciężyła w tej kategorii, pojawiając się na starcie zepchnęła z najwyższego stopnia podium Karolinę Pacek, natomiast Natalia Najman z 5. miejsca dołączyła do trójki najlepszych.
K30 - skład podium bez zmian - zwyciężyła Agnieszka Biolik, a jedynie panie Agata Kulicka i Magdalena Gruziel zamieniły się miejscami.
KM10 - w tej kategorii pod nieobecność rywali najbardziej zyskał Kuba Janik, który rzutem na taśmę awansował z 6. miejsca na najniższy stopień podium.
M16 - tutaj nastąpiła zmiana lidera. Kamil Anc ustąpił zwycięzcy całego cyklu Krzyśkowi Wołowczykowi. Natomiast brat Mistrza Warszawy Nocą 2013 (Wołowczyk Michał) wypchnął z podium nieobecnego Fryderyka Pryjmę, który tym samym bonów do ERGO nie wygra ;)
M30 - po poprzednim etapie na 1. miejscu mieliśmy dwóch panów ex aqueo. Finalnie Krzysiek Lisak jednak poprawił swoją zdobycz punktową i wygrał z Konradem Bartnikiem pod jego nieobecność. Natomiast Jędrzej Gąsiorowski wskoczył na 3. miejsce z 4. pozycji i tym samym wypchnął Marcina Miśkiewicza ze strefy medalowej.
M40 - lider bez zmian, natomiast "nasz człowiek" - Michał Stępniak - w bezpośredniej walce na 4. etapie wygrał ze statystycznie lepszym rywalem Rafałem Mianowskim z UNTS i finalnie zdobył 2. miejsce w swojej kategorii!

Wszystkim zawodnikom, którym udało się załapać do klasyfikacji generalnej - gratulujemy, a szczególnie tym, którzy uplasowali się w najlepszych trójkach w poszczególnych kategoriach wiekowych. Dziękujemy Centrum Biegowemu ERGO za wsparcie w prowadzeniu rankingu oraz za cenne nagrody, które wręczymy najlepszym na najbliższym etapie na Ursynowie. Biegamy już 12 marca w rejonie pomiędzy Metrem Ursynów i Stokłosy. Zapisy są otwarte, więc zachęcamy do zgłaszania się!

fot. Piotr Dymus

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE