Z mapą na Ursynowie - podsumowanie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie już za nami. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 11 września.

Z mapą na Ursynowie - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Będzie to ostatni bieg z cyklu przed wakacyjną przerwą, więc tym bardziej warto wystartować!

World Orienteering Day za nami!

Ponad 250 zawodników wzięło wczoraj udział w 3. etapie Szybkiego Mózgu odbywającego się w ramach akcji Cała Polska biega z mapą oraz Światowego Dnia Orienteeringu (WOD).

Maj obfitujący w zawody

Na maj oraz weekend bezpośrednia go poprzedzający zaplanowano wiele zawodów w biegu i jeździe rowerowej na orientację. Imprezy różniły się rangą i terenami zmagań, jak i dystansami poszczególnych konkurencji. Rozegrano liczne zawody lokalne jak i Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO i Mistrzostwa Polski w BnO. Zawodnicy UNTS jak zawsze z wieloma sukcesami uczestniczyli we wszystkich wymienionych imprezach. Zdobyliśmy liczne medale i zajęliśmy wysokie miejsca na wszystkich wymienionych zawodach!

Zapraszamy na Bulwary

3. etap Szybkiego Mózgu już 15 maja - biegamy na Bulwarach Wiślanych! Więcej szczegółów odnośnie biegu prezentujemy poniżej.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Szybki Mózg - finał w Parku Arkadia

Finałowym biegiem na warszawskim Mokotowie zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2016! Tym razem rywalizowaliśmy w biegu ze startu masowego. Na najdłuższej trasie Profesjonalistów bezsprzecznie zwyciężył Piotrek Parfianowicz przed Krzysztofem Wołowczykiem i Ilyą Marchukiem. U Zuchwałych wygrał Kamil Lesisz, na 2. miejscu przybiegła Julia Głowacz, a 3. był Marcel Kajzer. Bardzo zacięta rywalizacja miała miejsce na trasie Początkujących, gdzie zwycięska Filomena Chabiera wyprzedziła drugiego Macieja Lubczyńskiego jedynie o 3 sekundy! 3. miejsce zajął Oskar Drosik ze stratą 5 sekund, a Tosia Mianowska na 4. miejscu przybiegła ze stratą 6 sekund. Niemniej ciekawie było u Odważnych - zwyciężył Paweł Drągowski, 2. miejsce zajął Stanisław Wołek, a 3. była Oliwia Zielińska.

Chcielibyśmy na koniec podziękować wszystkim uczestnikom finałowego etapu Szybkiego Mózgu, a także całego cyklu za udział - to Wy tworzycie te zawody i tą wspaniałą atmosferę! Szybki Mózg zakończony, a tymczasem zapraszamy na nasze kolejne biegi - nasz zimowy cykl Warszawa Nocą startuje 23 listopada, więc więcej informacji na jego temat będziemy publikować w najbliższych dniach!

wyniki

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE