Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Szybki Mózg - finał w Parku Arkadia

Finałowym biegiem na warszawskim Mokotowie zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2016! Tym razem rywalizowaliśmy w biegu ze startu masowego. Na najdłuższej trasie Profesjonalistów bezsprzecznie zwyciężył Piotrek Parfianowicz przed Krzysztofem Wołowczykiem i Ilyą Marchukiem. U Zuchwałych wygrał Kamil Lesisz, na 2. miejscu przybiegła Julia Głowacz, a 3. był Marcel Kajzer. Bardzo zacięta rywalizacja miała miejsce na trasie Początkujących, gdzie zwycięska Filomena Chabiera wyprzedziła drugiego Macieja Lubczyńskiego jedynie o 3 sekundy! 3. miejsce zajął Oskar Drosik ze stratą 5 sekund, a Tosia Mianowska na 4. miejscu przybiegła ze stratą 6 sekund. Niemniej ciekawie było u Odważnych - zwyciężył Paweł Drągowski, 2. miejsce zajął Stanisław Wołek, a 3. była Oliwia Zielińska.

Chcielibyśmy na koniec podziękować wszystkim uczestnikom finałowego etapu Szybkiego Mózgu, a także całego cyklu za udział - to Wy tworzycie te zawody i tą wspaniałą atmosferę! Szybki Mózg zakończony, a tymczasem zapraszamy na nasze kolejne biegi - nasz zimowy cykl Warszawa Nocą startuje 23 listopada, więc więcej informacji na jego temat będziemy publikować w najbliższych dniach!

wyniki

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE