Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Zgłoszenia UNTS Cup

Od kilku tygodni można się już zapisywać do udziału w naszych październikowych zawodach, czyli UNTS Cup 2013. Do tej pory zgłoszenia były dostępne jedynie przez nasz system zgłoszeniowy, natomiast od dzisiaj jest to również możliwe przez stronę PZOS.

Zgłoszenia przez stronę unts.waw.pl zalecane są dla osób indywidualnych i małych grupek zawodników. Jeśli ktoś posiada już konto w naszym systemie, to jest to niewątpliwie najłatwiejszy i najszybszy sposób, aby się zapisać do udziału w zawodach. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość płatności przelewem lub kartą online za pośrednictwem naszej strony. Całość zajmuje kilkadziesiąt sekund i mamy cały proces zgłoszeniowy z głowy.

- zgłoszenia bieg sprinterski,
- zgłoszenia bieg średniodystansowy.

Dostępną od dziś alternatywą są zgłoszenia przez stronę Polskiego Związku, które są sporym ułatwieniem dla klubów. Dzięki bazie zawodników na stronie PZOS zgłoszenie dużej liczby osób jest dużo szybsze, natomiast wyklucza możliwość płatności online. W tym wypadku pozostaje płatność przelewem (niższa stawka) lub w Biurze Zawodów.

- zgłoszenia indywidualne,
- zgłoszenia klubowe.

Więcej informacji na temat zgłoszeń można znaleźć na podstronie zawodów

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE