Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim bno: informacje i wyniki.

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację - już 23 czerwca!

Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami!

W wyjątkowych okolicznościach rozegraliśmy wczoraj kolejny etap naszego cyklu. Po przerwie spowodowanej pandemią i obostrzeniami, jako jedni z pierwszych organizatorów imprez sportowych zaproponowaliśmy Wam powrót do rywalizacji. Cieszymy się, że przybyliście i z zachowaniem wymaganych zasad sanitarnych stawiliście czoła trasom przygotowanym jeszcze w marcu przez Krzysztofa Wołowczyka.

Z racji tego, że etap ten był przewidziany na marzec, czyli końcówkę zimowego okresu przygotowawczego, trasy były nieco dłuższe, a czasy zwycięzców dwóch najliczniejszych kategorii wynosiły prawie pół godziny. Deszczowa aura spowodowała, że na śliskiej parkowej nawierzchni przydatne okazały się buty z agresywniejszym bieżnikiem. Dodatkowym urozmaiceniem był strumyk z całkiem sporą ilością wody, przekraczany kilkukrotnie przez zawodników biegających na dłuższych trasach. Na mniej "miejski" niż zazwyczaj charakter naszych zawodów wpłynęły także wysokie trawy i pokrzywy, które z pewnością niemiło zaskoczyły uczestników w krótkich spodenkach ;)

Na najdłuższej i najliczniejszej trasie Profesjonalistów rywalizacja była niezwykle zacięta. Zwyciężył Piotr Paszyński (UKS Orientuś Łódź) z czasem 27:12 wygrywając zaledwie 11 sekund z Karolem Galiczem (BKS Wataha Warszawa). Podium uzupełnił Ilya Marchuk (UNTS) ze stratą 39'' do zwycięzcy. W Zuchwałych bezkonkurencyjny okazał się Krzysztof Wójtowicz (UNTS), który nad drugim Krzysztofem Urbaniakiem (KS Spójnia Warszawa) zgromadził 1'08'' przewagi. Trzeci był Stanisław Wołek reprezentujący UNTS. Trasa odważnych to zwycięstwo Leonidasa Tufeciksa (BKS Wataha Warszawa). Druga była Urszula Wąsiewicz (Team 360), a trzecia Patrycja Patejko (KS Spójnia Warszawa) ze stratami do zwycięzcy odpowiednio 1'35'' i 1'58''. Trasa początkujących została zdominowana przez dziewczyny i chłopców w wieku 11-14 lat. Pierwsza i zarazem najmłodsza Michalina Mielczarska (KS Spójnia Warszawa) pokonała trasę z czasem 17:10. Drugie miejsce przypadło Franciszkowi Rekowskiemu (BKS Wataha Warszawa), a trzecia była Julia Wasiak.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział! Przerwa w organizacji zawodów dotknęła także nas - w wyniku pewnych problemów z oprogramowaniem do pomiaru czasu wyjątkowo nie będziemy w stanie przygotować dla Was międzyczasów, a wyniki mogą wymagać drobnych korekt - jeśli zauważycie jakieś błędy to prosimy Was o kontakt mailowy (kontakt@unts.waw.pl) lub na facebooku (najlepiej załączając zdjęcie otrzymanego po zawodach wydruku). Mapy dostępne są jak zawsze na podstronie cyklu.

Po raz kolejny zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu na Instagramie (instagram.com/unts_warszawa) gdzie coraz liczniej udostępniamy zapowiedzi, relacje, analizy i interaktywne materiały dotyczące naszych działań.

Nie rozstajemy się z Wami na długo - kolejny etap Szybkiego Mózgu już za tydzień czyli w środę 17 czerwca - biegamy na Ursynowie! Zgłoszenia otwarte do niedzieli do 23:59. Do zobaczenia!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE