Z przyjemnością możemy poinformować, że dostępne są już pełne wyniki klasyfikacji generalnej Warszawa Nocą 2015. Zapraszamy do oglądania!
W sumie zostało sklasyfikowanych 316 zawodników, w tym 111 kobiet i 205 mężczyzn. Najliczniejszą kategorią wiekową okazała się być kategoria M30, w której sklasyfikowano 56 zawodników, a zwycięzcą został Dmitro Terpai. Najbardziej zacięta rywalizacja miała miejsce w KM10, gdzie o wszystkich pozycjach na podium decydowała różnica 1 punktu. Nierozstrzygnięta walka i przyznane 1. miejsce ex aequo zdarzyło się w tym roku dwukrotnie - w kategorii K40, gdzie identyczny wynik uzyskały Anna Górnicka-Antonowicz i Agata Kulicka, a także w M20, gdzie zwyciężyli wspólnie Wojciech Dudek i Ilya Marchuk.
Chcielibyśmy podziękować wszystkich uczestnikom naszego zimowego cyklu, a także pogratulować medalistom Warszawa Nocą. Nagrodzenie najlepszych nastąpi tradycyjnie podczas finałowego biegu, który już 16 marca na Ursynowie. Pełne wyniki znajdziecie tutaj, natomiast poniżej najlepsze trójki w każdej kategorii:
KM10 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Mikołaj |
Seń |
Indywidualnie |
5 |
20 |
29 |
13 |
62 |
2. |
Urszula |
Wąsiewicz |
Pięć paprochów |
16 |
11 |
34 |
0 |
61 |
3. |
Tosia |
Mianowska |
UNTS Warszawa |
32 |
0 |
0 |
28 |
60 |
K12 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Lena |
Chabiera |
UNTS Warszawa |
55 |
0 |
42 |
43 |
140 |
2. |
Zuzanna |
Dolińska |
UKS Kusy Warszawa |
35 |
38 |
39 |
37 |
114 |
3. |
Monika |
Borkowska |
KS Spójnia |
44 |
55 |
0 |
0 |
99 |
K16 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Julia |
Głowacz |
UKS Kusy Warszawa |
70 |
0 |
75 |
80 |
225 |
2. |
Wiktoria |
Marek |
UNTS Warszawa |
59 |
64 |
70 |
70 |
204 |
3. |
Alicja |
Staszak |
UNTS Warszawa |
52 |
70 |
55 |
55 |
180 |
K20 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Viola |
Piatrouskaya |
UNTS Warszawa |
66 |
68 |
73 |
72 |
213 |
2. |
Agnieszka |
Kocińska |
Orkan Ostróda |
44 |
51 |
0 |
50 |
145 |
3. |
Zuzanna |
Kubicka |
UNTS Warszawa |
60 |
0 |
0 |
66 |
126 |
K30 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Magdalena |
Zemlak |
Indywidualnie |
57 |
0 |
59 |
57 |
173 |
2. |
Agnieszka |
Biolik |
Indywidualnie |
36 |
50 |
59 |
62 |
171 |
3. |
Małgorzata |
Antosik |
Indywidualnie |
39 |
41 |
0 |
47 |
127 |
K40 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Anna |
Górnicka-Antonowicz |
UNTS Warszawa |
50 |
63 |
0 |
44 |
157 |
1. |
Agata |
Kulicka |
SSRS |
0 |
49 |
53 |
55 |
157 |
3. |
Ewa |
Misiaczek |
KB Galeria |
38 |
50 |
54 |
48 |
152 |
K50 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Beata |
Bargiel |
OK! Sport Warszawa |
17 |
32 |
0 |
27 |
76 |
2. |
Renata |
Łaska |
Wytrzeszczone Niepoślipki |
19 |
17 |
27 |
29 |
75 |
3. |
Beata |
Wójcik |
KS Spójnia |
28 |
24 |
0 |
0 |
52 |
K60 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Anna |
Olbrycht |
OLBnO |
25 |
18 |
25 |
17 |
68 |
2. |
Barbara |
Glińska |
UNTS Warszawa |
16 |
5 |
28 |
14 |
58 |
3. |
Krystyna |
Galicz |
UKS Kusy Warszawa |
12 |
29 |
15 |
0 |
56 |
M12 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Jan |
Antonowicz |
UNTS Warszawa |
60 |
60 |
60 |
60 |
180 |
2. |
Adam |
Lisiak |
UKS Orientuś ŁódŁş |
37 |
52 |
52 |
0 |
141 |
3. |
Tymoteusz |
Seń |
Indywidualnie |
40 |
34 |
55 |
40 |
135 |
M16 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Michał |
Wołowczyk |
UNTS Warszawa |
0 |
78 |
87 |
76 |
241 |
2. |
Bartosz |
Niebielski |
UKS Falenica |
80 |
80 |
80 |
0 |
240 |
3. |
Jan |
Rutka |
UNTS Warszawa |
78 |
0 |
80 |
78 |
236 |
M20 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Ilya |
Marchuk |
UNTS Warszawa |
84 |
87 |
0 |
100 |
271 |
1. |
Wojciech |
Dudek |
PUKS Młode Orły NDM |
81 |
90 |
100 |
0 |
271 |
3. |
Piotr |
Parfianowicz |
UNTS Warszawa |
100 |
100 |
0 |
0 |
200 |
M30 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Dmytro |
Terpai |
UNTS Warszawa |
87 |
84 |
0 |
81 |
252 |
2. |
Krzysztof |
Lisak |
AZS WAT Warszawa |
74 |
76 |
90 |
84 |
250 |
3. |
Karol |
Galicz |
UKS Kusy Warszawa |
80 |
81 |
84 |
80 |
245 |
M40 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Dariusz |
Wójcik |
Indywidualnie |
75 |
80 |
76 |
77 |
233 |
2. |
Mateusz |
Mioduszewski |
UKA Warszawa |
63 |
70 |
77 |
69 |
216 |
3. |
Michał |
Stępniak |
KB ERGO |
64 |
75 |
64 |
0 |
203 |
M50 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Tomasz |
Pryjma |
UNTS Warszawa |
49 |
67 |
63 |
0 |
179 |
2. |
Marek |
Drągowski |
OK! Sport Warszawa |
54 |
60 |
57 |
59 |
176 |
3. |
Ryszard |
Chachurski |
KU AZS WAT Warszawa |
0 |
58 |
47 |
57 |
162 |
M60 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Wynik |
1. |
Andrzej |
Krochmal |
KS Spójnia Warszawa |
37 |
33 |
39 |
40 |
116 |
2. |
Janusz |
Olbrycht |
OLBnO |
10 |
11 |
26 |
22 |
59 |
3. |
Konrad |
Janowski |
KS Spójnia Warszawa |
8 |
12 |
25 |
0 |
45 |