Mistrzostwa Ursynowa i Mazowsza, czyli finał Szybkiego Mózgu

Prezentujemy wszystkie szczegóły finałowego etapu Szybkiego Mózgu 2019, który już w najbliższą środę, czyli 16 października. Zapraszamy do lektury!

Puchar Warszawy 2019 za nami!

15. edycja Pucharu Warszawy (dawniej UNTS Cup) za nami! Dziękujemy Wam za przybycie!

Listy startowe

Dostępne są listy startowe na wszystkie biegi Pucharu Warszawy 2019.

Komunikat techniczny

Miło nam ogłosić, że dostępny jest już Komunikat techniczny na Puchar Warszawy 2019.

Szybki Mózg - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2019! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Śnieżna Wielkanoc

Spora grupka naszych spędziła minione święta w iście wiosennym krajobrazie czeskiej miejscowości Zlate Hory. Czwartek i piątek upłynęły nam na treningach w okolicznych lasach, natomiast od soboty uczestniczyliśmy w trzydniowych zawodach Hana Orienteering Festival. O ile do soboty pogoda nam dopisywała, bo w lesie mieliśmy tylko resztki śniegu i niezłą pogodę, to niedziela i poniedziałek to, podobnie jak chyba w całej Polsce, permanentny opad śniegu. Sytuacja była na tyle poważna, że organizator zawodów zrezygnował z dzisiejszego wcześniej zaplanowanego biegu, ponieważ napadało około 30-40cm świeżego puchu. Zamiast biegu klasycznego rozegrano we wszystkich kategoriach bieg na dystansie krótszym ze startu wspólnego, który przybrał charakter regularnego biegu przełajowego.

Podczas całych zawodów doskonale spisała się Ania Górnicka-Antonowicz, która zajęła 1. miejsce w klasyfikacji generalnej (w tym 1. miejsce podczas E1). Dobrze wypadła również Monika Gajda, która podczas 2. etapu uplasowała się na 3. miejscu z kilkusekundową stratą do zwyciężczyni. Taką samą pozycję podczas 1. etapu zajęła w swojej kategorii Anna Dusza. W kategorii K35 z kolei doskonale pobiegła podczas ostatniego etapu Agnieszka Biolik, która zwyciężyła w biegu ze startu masowego. W kategorii K45 2. etap do udanych może zaliczyć Pani Prezes Joanna Parfianowicz, która zajęła bardzo dobre 3. miejsce.

Wśród najmłodszych panów bardzo ładnie biegał Emil Biolik, który zajął 3. miejsce w klasyfikacji generalnej. W kategorii H16 również 3. miejsce zajął Michał Wołowczyk, natomiast jego brat - Krzysiek zwyciężył w generalce w H18 (w tym 1. miejsce podczas E1 i E3). W jego ślady poszedł Piotrek Parfianowicz, który wygrał dwa pierwsze etapy i ostatecznie także całość zawodów. 2. dnia nieźle wypadł Jacek Morawski ustępując klubowemu koledze jedynie 8 sekund. Wśród weteranów najlepiej wypadł Marek Wołowczyk zajmując 3. miejsce w kategorii H45.

zdjęcia trening 28/03
zdjęcia trening 29/03
zdjęcia nocny sprint 30/03
zdjęcia middle 31/03
zdjęcia  start masowy 1/04
wyniki

 

 

 

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE