Z mapą na Ursynowie - podsumowanie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie już za nami. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 11 września.

Z mapą na Ursynowie - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Będzie to ostatni bieg z cyklu przed wakacyjną przerwą, więc tym bardziej warto wystartować!

World Orienteering Day za nami!

Ponad 250 zawodników wzięło wczoraj udział w 3. etapie Szybkiego Mózgu odbywającego się w ramach akcji Cała Polska biega z mapą oraz Światowego Dnia Orienteeringu (WOD).

Maj obfitujący w zawody

Na maj oraz weekend bezpośrednia go poprzedzający zaplanowano wiele zawodów w biegu i jeździe rowerowej na orientację. Imprezy różniły się rangą i terenami zmagań, jak i dystansami poszczególnych konkurencji. Rozegrano liczne zawody lokalne jak i Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO i Mistrzostwa Polski w BnO. Zawodnicy UNTS jak zawsze z wieloma sukcesami uczestniczyli we wszystkich wymienionych imprezach. Zdobyliśmy liczne medale i zajęliśmy wysokie miejsca na wszystkich wymienionych zawodach!

Zapraszamy na Bulwary

3. etap Szybkiego Mózgu już 15 maja - biegamy na Bulwarach Wiślanych! Więcej szczegółów odnośnie biegu prezentujemy poniżej.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Śnieżna Wielkanoc

Spora grupka naszych spędziła minione święta w iście wiosennym krajobrazie czeskiej miejscowości Zlate Hory. Czwartek i piątek upłynęły nam na treningach w okolicznych lasach, natomiast od soboty uczestniczyliśmy w trzydniowych zawodach Hana Orienteering Festival. O ile do soboty pogoda nam dopisywała, bo w lesie mieliśmy tylko resztki śniegu i niezłą pogodę, to niedziela i poniedziałek to, podobnie jak chyba w całej Polsce, permanentny opad śniegu. Sytuacja była na tyle poważna, że organizator zawodów zrezygnował z dzisiejszego wcześniej zaplanowanego biegu, ponieważ napadało około 30-40cm świeżego puchu. Zamiast biegu klasycznego rozegrano we wszystkich kategoriach bieg na dystansie krótszym ze startu wspólnego, który przybrał charakter regularnego biegu przełajowego.

Podczas całych zawodów doskonale spisała się Ania Górnicka-Antonowicz, która zajęła 1. miejsce w klasyfikacji generalnej (w tym 1. miejsce podczas E1). Dobrze wypadła również Monika Gajda, która podczas 2. etapu uplasowała się na 3. miejscu z kilkusekundową stratą do zwyciężczyni. Taką samą pozycję podczas 1. etapu zajęła w swojej kategorii Anna Dusza. W kategorii K35 z kolei doskonale pobiegła podczas ostatniego etapu Agnieszka Biolik, która zwyciężyła w biegu ze startu masowego. W kategorii K45 2. etap do udanych może zaliczyć Pani Prezes Joanna Parfianowicz, która zajęła bardzo dobre 3. miejsce.

Wśród najmłodszych panów bardzo ładnie biegał Emil Biolik, który zajął 3. miejsce w klasyfikacji generalnej. W kategorii H16 również 3. miejsce zajął Michał Wołowczyk, natomiast jego brat - Krzysiek zwyciężył w generalce w H18 (w tym 1. miejsce podczas E1 i E3). W jego ślady poszedł Piotrek Parfianowicz, który wygrał dwa pierwsze etapy i ostatecznie także całość zawodów. 2. dnia nieźle wypadł Jacek Morawski ustępując klubowemu koledze jedynie 8 sekund. Wśród weteranów najlepiej wypadł Marek Wołowczyk zajmując 3. miejsce w kategorii H45.

zdjęcia trening 28/03
zdjęcia trening 29/03
zdjęcia nocny sprint 30/03
zdjęcia middle 31/03
zdjęcia  start masowy 1/04
wyniki

 

 

 

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE