Mistrzostwa Ursynowa i Mazowsza, czyli finał Szybkiego Mózgu

Prezentujemy wszystkie szczegóły finałowego etapu Szybkiego Mózgu 2019, który już w najbliższą środę, czyli 16 października. Zapraszamy do lektury!

Puchar Warszawy 2019 za nami!

15. edycja Pucharu Warszawy (dawniej UNTS Cup) za nami! Dziękujemy Wam za przybycie!

Listy startowe

Dostępne są listy startowe na wszystkie biegi Pucharu Warszawy 2019.

Komunikat techniczny

Miło nam ogłosić, że dostępny jest już Komunikat techniczny na Puchar Warszawy 2019.

Szybki Mózg - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2019! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Za tydzień Pepsi Arena!

Mamy dobre wieści dla wszystkich startujących w Szybkim Mózgu. Zapisy trwają, a na listach już ponad 60 osób zgłoszonych. Prezentujemy komunikat techniczny, a w nim garść szczegółów na temat biegu. Centrum Zawodów będzie zlokalizowane w MDK przy ul. Łazienkowskiej, gdzie od godziny 18:00 będzie można odbierać pakiety startowe. Warto pamiętać, że nowością podczas tej edycji Szybkiego Mózgu są numery startowe, które będą wydawane podczas weryfikacji zawodników w Biurze Zawodów.

Zapisy na bieg trwają do niedzieli włącznie. Przypominamy, że osoby, które dokonają zgłoszenia w terminie, a nie opłacą udziału w zawodach, nie zostaną uwzględnione na listach startowych. W takim przypadku pozostaje opcja zgłoszenia w dniu biegu w Biurze Zawodów, ale należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona do 10 osób na każdej trasie (Profesjonaliści, Zuchwali, Początkujący i Dzieci).

zgłoszenia
lista zgłoszonych na E1
lista zgłoszonych na wszystkie etapy
komunikat techniczny
regulamin

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE