Z mapą na Ursynowie - podsumowanie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie już za nami. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 11 września.

Z mapą na Ursynowie - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Będzie to ostatni bieg z cyklu przed wakacyjną przerwą, więc tym bardziej warto wystartować!

World Orienteering Day za nami!

Ponad 250 zawodników wzięło wczoraj udział w 3. etapie Szybkiego Mózgu odbywającego się w ramach akcji Cała Polska biega z mapą oraz Światowego Dnia Orienteeringu (WOD).

Maj obfitujący w zawody

Na maj oraz weekend bezpośrednia go poprzedzający zaplanowano wiele zawodów w biegu i jeździe rowerowej na orientację. Imprezy różniły się rangą i terenami zmagań, jak i dystansami poszczególnych konkurencji. Rozegrano liczne zawody lokalne jak i Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO i Mistrzostwa Polski w BnO. Zawodnicy UNTS jak zawsze z wieloma sukcesami uczestniczyli we wszystkich wymienionych imprezach. Zdobyliśmy liczne medale i zajęliśmy wysokie miejsca na wszystkich wymienionych zawodach!

Zapraszamy na Bulwary

3. etap Szybkiego Mózgu już 15 maja - biegamy na Bulwarach Wiślanych! Więcej szczegółów odnośnie biegu prezentujemy poniżej.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Za tydzień Pepsi Arena!

Mamy dobre wieści dla wszystkich startujących w Szybkim Mózgu. Zapisy trwają, a na listach już ponad 60 osób zgłoszonych. Prezentujemy komunikat techniczny, a w nim garść szczegółów na temat biegu. Centrum Zawodów będzie zlokalizowane w MDK przy ul. Łazienkowskiej, gdzie od godziny 18:00 będzie można odbierać pakiety startowe. Warto pamiętać, że nowością podczas tej edycji Szybkiego Mózgu są numery startowe, które będą wydawane podczas weryfikacji zawodników w Biurze Zawodów.

Zapisy na bieg trwają do niedzieli włącznie. Przypominamy, że osoby, które dokonają zgłoszenia w terminie, a nie opłacą udziału w zawodach, nie zostaną uwzględnione na listach startowych. W takim przypadku pozostaje opcja zgłoszenia w dniu biegu w Biurze Zawodów, ale należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona do 10 osób na każdej trasie (Profesjonaliści, Zuchwali, Początkujący i Dzieci).

zgłoszenia
lista zgłoszonych na E1
lista zgłoszonych na wszystkie etapy
komunikat techniczny
regulamin

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE