1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Pole Mokotowskie, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Zgrupowanie na Cyprze

Weekend spędziliśmy  aktywnie! Sporo naszych zawodników wzięło udział w treningu organizowanym przez PUKS "Młode Orły" Nowy Dwór Mazowiecki, a trzej eliciarze - Krzysztof, Fryderyk i Jan mocnym treningiem technicznym rozpoczęli zgrupowanie na Cyprze.

Zimowe wyjazdy klubowe.

W tym roku wyjątkowo późno odbyło się klubowe zakończenie sezonu na które wybraliśmy się w grudniu.

Startuje Szybki Mózg 2019

Ruszamy z 8. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Finał na Ursynowie zwieńczył Szybki Mózg 2018!

Finałowym biegiem w rejonie Areny Ursynów zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2018! Tym razem rywalizowaliśmy w biegu ze startu masowego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Rekord w Powsinie

Dzisiaj wreszcie po raz pierwszy w historii Szybkiego Mózgu udało dobić do granicy 200 osób, które wystartowały w naszym biegu. Mimo niezbyt dobrej pogody aż 75 osób pobiegło na trasie Zuchwałych, która dziś cieszyła się największym powodzeniem wśród zawodników.

W kategorii Dzieci z minimalnym marginesem 5 sekund nad Tomaszem Nitsch zwyciężyła Alicja Staszak, która pokonała dość wymagającą trasę o długości 2.6km w czasie 20'42. Wśród Początkujących najszybszy był Tomasz Chabiera, który trasę o długości 1.8km zaliczył z czasem 10'48. Spory sukces w kategorii Zuchwałych odniósł nasz Michał Pierzchała, który do tej pory zawsze biegał wśród Dzieci i zawsze tam wygrywał, aż w końcu wszyscy mieli dość i wypchnęli go do Zuchwałych. Nie dało to nic, bo nasz dwunastolatek i tutaj wygrał, zostawiając za sobą zawodników o kilka, a nawet kilkadziesiąt last starszych! Wśród Profesjonalistów wygrał Kuba Drągowski z czasem 19'37, który potwierdził doskonałą formę przed Mistrzostwami Polski, które zostaną rozegrane w najbliższy weekend w Zamościu.

Do Waszej dyspozycji są już wyniki, międzyczasy oraz ich analiza dzięki aplikacji Splitalyzer. Zachęcamy również do dodawania własnych przebiegów w aplikacji RouteGadget, dzięki której będziecie mogli sprawdzić jak biegali rywale i gdzie straciliście cenne sekundy. Z naszej strony bardzo dziękujemy Wam wszystkim za udział oraz składamy wielkie podziękowania Dyrekcji Parku Kultury Powsin za ugoszczenie nas, Dzielnicy Ursynów oraz firmie Kupiec za wyśmienite wafle na mecie! Kolejny etap 4 września, więc jest wystarczająco dużo czasu, aby przyszykować dobrą formę!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE