Ursynów Nocą za nami!

Stało się - 2 etap Szybkiego Mózgu 2019 za nami! Silna grupa zawodników w liczbie ponad 220 osób wystartowała dziś na Ursynowie, gdzie wszyscy mieli przyjemność zmagać się ciekawymi i wymagającymi trasami.

Ursynów Nocą już za tydzień!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą dokładnie za tydzień! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Zgrupowanie w Hiszpanii

W zeszłym tygodniu zakończyło się drugie w tym roku zgrupowanie zagraniczne. Tym razem 9-osobowa grupa naszych zawodników trenowała i startowała w słonecznej Hiszpanii. Oprócz wielu godzin spędzonych na treningach w rożnych terenach, na uwagę zasługują wyniki w zawodach Trofeo Internacional de Orientación Murcia Costa Cálida:bardzo wysokie - 10. i 12. miejsca Krzysztofa w sprincie i middlu WRE, solidne i stabilne wyniki Fryderyka, a także dobre występy dziewczyn w kategoriach juniorskich. Mamy nadzieję, że nabyte doświadczenie zaprocentuje w nadchodzącym sezonie!

Ferie doskonale zagospodarowane.

W okresie ferii zimowych zawodnicy UNTS budowali formę na obozie w Jagniątkowie. Prócz urozmaiconych treningów fizycznych znalazł się czas również na budowanie motywacji na nadchodzący sezon i analizę poprzedniego.

Pole Mokotowskie zdobyte!

Szybki Mózg 2019 rozpoczęty! Prawie 190 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w mroźny środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Rekord w Powsinie

Dzisiaj wreszcie po raz pierwszy w historii Szybkiego Mózgu udało dobić do granicy 200 osób, które wystartowały w naszym biegu. Mimo niezbyt dobrej pogody aż 75 osób pobiegło na trasie Zuchwałych, która dziś cieszyła się największym powodzeniem wśród zawodników.

W kategorii Dzieci z minimalnym marginesem 5 sekund nad Tomaszem Nitsch zwyciężyła Alicja Staszak, która pokonała dość wymagającą trasę o długości 2.6km w czasie 20'42. Wśród Początkujących najszybszy był Tomasz Chabiera, który trasę o długości 1.8km zaliczył z czasem 10'48. Spory sukces w kategorii Zuchwałych odniósł nasz Michał Pierzchała, który do tej pory zawsze biegał wśród Dzieci i zawsze tam wygrywał, aż w końcu wszyscy mieli dość i wypchnęli go do Zuchwałych. Nie dało to nic, bo nasz dwunastolatek i tutaj wygrał, zostawiając za sobą zawodników o kilka, a nawet kilkadziesiąt last starszych! Wśród Profesjonalistów wygrał Kuba Drągowski z czasem 19'37, który potwierdził doskonałą formę przed Mistrzostwami Polski, które zostaną rozegrane w najbliższy weekend w Zamościu.

Do Waszej dyspozycji są już wyniki, międzyczasy oraz ich analiza dzięki aplikacji Splitalyzer. Zachęcamy również do dodawania własnych przebiegów w aplikacji RouteGadget, dzięki której będziecie mogli sprawdzić jak biegali rywale i gdzie straciliście cenne sekundy. Z naszej strony bardzo dziękujemy Wam wszystkim za udział oraz składamy wielkie podziękowania Dyrekcji Parku Kultury Powsin za ugoszczenie nas, Dzielnicy Ursynów oraz firmie Kupiec za wyśmienite wafle na mecie! Kolejny etap 4 września, więc jest wystarczająco dużo czasu, aby przyszykować dobrą formę!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE