Szybki Mózg 2024

Zapraszamy na Szybki Mózg 2024 - 12. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędzie się 5 biegów sprinterskich na terenie Warszawy.

UNTS Cup 2024 (zmiany!)

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2024 - 3 biegi w 2 dni w terenie tegorocznych MP w middlu i nocnym! Zapraszamy na stronę Mistrzostw Polski do odpowiedniej zakładki.

Leśny Mózg 2023

Zapraszamy na trzecią edycję naszego zimowego cyklu - Leśny Mózg 2023! Czeka na Was 5 etapów od listopada 2023 do marca 2024.

Zajęcia z orientacji sportowej - Wesoła!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 w lasach na terenie Dzielnicy Wesoła w lipcu, sierpniu i wrześniu!

WOM 2023 sprint (Mistrzostwa Ursynowa) i klasyk - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Warszawską Olimpiadę Młodzieży 2023 - w biegu sprinterskim (Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację) i biegu klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

1% na UNTS
Zdjęcia

Zapraszamy na cykl zajęć: "Przygoda z mapą – krok po kroku"!

Jeśli myślisz, że jest już za późno na poznanie i oswojenie ciekawej dyscypliny sportu to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Klub sportowy UNTS Warszawa serdecznie zaprasza na cykl zajęć „Przygoda z mapą – krok po kroku”.

W ramach kursu – pod opieką doświadczonych instruktorów:
 
    • poznasz czym jest bieg na orientację, 
    • nauczysz się bezpiecznie pokonywać trasy z mapą
    • rozwiniesz umiejętności nawigowania w terenie.
 
Termin: listopad/grudzień 2021, 10 zajęć, dwa razy w tygodniu (wtorek/czwartek, sobota)
 
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 96, ul. Sarabandy 16/22, 02-868 Warszawa – zajęcia wykładowo-warsztatowe, zajęcia sportowe na sali gimnastycznej, tereny leśne, parkowe w Warszawie i okolicach – treningi z mapą (nauka, rozwój orientacji w terenie)
 
Opłata za kurs: 500zł, przelew na konto klubu UNTS
 
Więcej informacji dla zainteresowanych – Joanna Parfianowicz, jparfian@gmail.com, 601072722