Szybki Mózg 2024

Zapraszamy na Szybki Mózg 2024 - 12. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędzie się 5 biegów sprinterskich na terenie Warszawy.

UNTS Cup 2024 (zmiany!)

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2024 - 3 biegi w 2 dni w terenie tegorocznych MP w middlu i nocnym! Zapraszamy na stronę Mistrzostw Polski do odpowiedniej zakładki.

Leśny Mózg 2023

Zapraszamy na trzecią edycję naszego zimowego cyklu - Leśny Mózg 2023! Czeka na Was 5 etapów od listopada 2023 do marca 2024.

Zajęcia z orientacji sportowej - Wesoła!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 w lasach na terenie Dzielnicy Wesoła w lipcu, sierpniu i wrześniu!

WOM 2023 sprint (Mistrzostwa Ursynowa) i klasyk - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Warszawską Olimpiadę Młodzieży 2023 - w biegu sprinterskim (Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację) i biegu klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

Zdjęcia
1% na UNTS

UNTS Cup 2022

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2022 - w programie: w sobotę - klasyk rano i middle/sztafety po południu oraz middle w niedziele! 

W sobotę 7 maja zapraszamy Was na cały dzień w okolice Szydłowca, w teren zeszłorocznych MP w nocnym i średnim. Rano przygotowaliśmy dla Was bieg na dystansie klasycznym, natomiast po południu dla kategorii KM12/18 odbędzie się sztafeta w ramach WOM, zaś dla pozostałych mamy bieg średni (kluby, które nie są w stanie skompletować sztafet w kategoriach młodzików i juniorów mogą ich zgłaszać na popołudniowy indywidualny bieg średniodystansowy). W niedzielę 8 maja wracamy w okolice Warszawy na bieg średni w Okuniewie na zupełnie nowej mapie autorstwa Jacka Morawskiego. 

Zgłoszenia na zawody  są już otwarte - przez stronę PZOS (klasyk sobota rano, średni sobota po południu, średni niedziela). Zgłoszenia liczby sztafet - link poniżej. Zgłoszenia imienne sztafet zawierające imiona, nazwiska, roczniki urodzenia, numery SPORTident zawodników oraz kategorię sztafety prosimy przesyłać mailowo na adres kontakt@unts.waw.pl.

Dostępny jest również Biuletyn, gdzie przeczytacie o wszystkich szczegółach odnośnie imprezy. Zapraszamy do lektury i zapisywania się na biegi!   

Biuletyny Listy startowe Wyniki Międzyczasy Livelox
Biuletyn 1
Parametry tras
Biuletyn 2
E1 - klasyk
E2 - średni
E3 - średni
E1 - klasyk
E2 - średni
E3 - średni
E1 - klasyk
E2 - średni
E3 - średni
E1 - klasyk
E2 - średni
E3 - średni