Mistrzostwa Polski w biegu na orientację

22-23.09.2018 w Bystrzycy Górnej i Złotym Lesie odbyły się Mistrzostwa Polski w biegu na orientacje – dystans klasyczny i trzy-zmianowej sztafecie.

Teren był górzysty więc przewyższenia na trasach osiągały duże wartości, mimo to reprezentanci UNTS, na co dzień trenujący na Mazowszu osiągnęli bardzo dobre wyniki.

Sztafeta trzy zmianowa przyniosła jak zwykle bardzo dużo emocji. Każdy przeżywał start własnej sztafety oraz innych sztafet UNTS, jednak najwięcej uwagi skupiła sztafeta męskiej elity. Na pierwszej zmianie naszego najmocniejszego składu pobiegł Bednarski Jan, to nie był zły bieg jednak strata do zwycięskiego zespołu wynosiła dwie i pół minuty. Na kolejną zmianę wyruszył Krzysztof Wołowczyk i nie spodziewanie pojawił się na mecie z czasem zbliżonym do zmiany pierwszej choć miał prawie kilometr dłuższą trasę. Kolejny zawodnik, na tej zmianie stracił do Krzysia ponad cztery minuty. Na trzeciej zmianie startował Piotr Parfianowicz i choć osiągnął bardzo dobry, trzeci na tej zmianie czas nie wystarczyło to na złoty medal. Bardzo cieszymy się za srebra seniorów, które jest wielkim sukcesem gdyż składy konkurencji były również bardo mocne.

Warto również wspomnieć o sztafecie K18, dziewczyny w składzie Deptulska Maria, Mianowska Julia, Głowacz Julia - wywalczyły brąz. Tuż za podium, na czwartym miejscu uplasowały się nasze reprezentantki w K21: Żebrowska Barbara, Polishchuk Maria i Zuzanna Kubicka.

W K105 na czwartym miejscu skończyły rywalizację Parfianowicz Joanna, Mianowska Dorota i Wołek Ewa. W kategorii K16 na szósty miejscu znalazły się Nitsch Aleksandra, Gąsiennica-Samek Anna. Szóste miejsce w M18 zajęli Olszewski Bartłomiej, Michalak Kacper, Pierzchała Michał.

 

W Klasyku najlepsze wyniki osiągnęli:

2 miejsce K18 Głowacz Julia, 1 miejsce K40 Biolik Agnieszka, 2 miejsce K50 Ewa Wołek i w tej samej kategorii miejsce 3 Mariola Wołowczyk, M 16 - 6 miejsce Olszewski Bartłomiej, M20 - 2 miejsce Bednarsi Jan, M 21 - 3 miejsce Krzysztof Wołowczyk a 4 miejsce Piotr Parfianowicz

M 35 – 3 miejsce Grabowski Maciej.

Więcej informacji, wyniki, GPS tracking można znaleźć na stronie mp2018.pl/

 

 

 

 

Szybkie bieganie na Stegnach za nami!

4. etap Szybkiego Mózgu na osiedlu Stegny za nami - wystartowało w sumie ponad 250 zawodników, którzy pokonali 750km tras i potwierdzili punkty 4500 razy.
 

Szybki Mózg  wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 4. etap cyklu odbędzie się na Stegnach już w najbliższą środę.

KMP Podkarpacie 2018

W dniach 7-9.09 2018 roku odbyła się jesienna runda Klubowych Mistrzostw Polski. Zawody rozegrane zostały na  Podkarpaciu.

Mistrzostwa Świata w Radioorientacji

Nasza klubowiczka zdobyła brązowy medal na zawodach The 19th World ARDF Championships
Sokcho, Korea, Sept 02-08, 2018.

Galeria

Bieg OtwockiBieg Otwocki - 17.11.2013 Otwock

 

 

Łódź Park Tour E1Łódź Park Tour E1 - 14.11.2013 Łódź

 

 

Konsultacje ŻelazkoKonsultacje Żelazko - 9-11.11.2013 Żelazko

 

 

Rome Orienteering Meeting 2013 1-3.11.2013 Włochy

 

 

Minimaraton NiepodległościMinimaraton Niepodległości - 26.10.2013 Lesznowola

 

 

UNTS Cup 2013UNTS Cup 2013 sprint - 19.10.2013 Osiedle Jary

 

 

MP 2013Mistrzostwa Polski 2013 - 13.10.2013 Kraków

 

 

MMM 2013Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików cz.II - 5-6.10.2013 Nowy Dwór Mazowiecki

 

 

MMM 2013Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików cz.I - 5-6.10.2013 Nowy Dwór Mazowiecki

 

 

MP 2013Mistrzostwa Polski - 27-29.09.2013 Helusz

 

 

KMP 2013Klubowe Mistrzostwa Polski - 13-15.09.2013 Wrocław

 

 

Mistrzostwa Świata Juniorów 2013JWOC 2013 cz.II - 1-6.07.2013 Czechy

 

 

Mistrzostwa Świata Juniorów 2013JWOC 2013 cz.I - 1-6.07.2013 Czechy

 

 

Mistrzostwa Polski 2013Mistrzostwa Polski 2013 - 7-9.06.2013 Zamość

 

 

Szybki Mózg 2013 E3Szybki Mózg 2013 E3 cz.II - 5.06.2013 Powsin

 

 

Szybki Mózg 2013 E3Szybki Mózg 2013 E3 cz.I - 5.06.2013 Powsin

 

 

Klubowe Mistrzostwa PolskiKlubowe Mistrzostwa Polski 2013 cz.III - 17-19.05.2013 Gdańsk

 

 

Klubowe Mistrzostwa PolskiKlubowe Mistrzostwa Polski 2013 cz.II - 17-19.05.2013 Gdańsk

 

 

Klubowe Mistrzostwa PolskiKlubowe Mistrzostwa Polski 2013 cz.I - 17-19.05.2013 Gdańsk

 

 

Szybki Mózg 2013 E2Szybki Mózg 2013 E3 cz.II - 15.05.2013 Osiedle Górczewska

 

 

Szybki Mózg 2013 E2Szybki Mózg 2013 E3 cz.I - 15.05.2013 Osiedle Górczewska

 

 

Cała Polska biega z mapą 2013Cała Polska biega z mapą 2013 cz.V - 11.05.2013 Stadion Narodowy

 

 

Cała Polska biega z mapą 2013Cała Polska biega z mapą 2013 cz.IV - 11.05.2013 Stadion Narodowy

 

 

Cała Polska biega z mapą 2013Cała Polska biega z mapą 2013 cz.III - 11.05.2013 Stadion Narodowy

 

 

Cała Polska biega z mapą 2013Cała Polska biega z mapą 2013 cz.II - 11.05.2013 Stadion Narodowy

 

 

Cała Polska biega z mapą 2013Cała Polska biega z mapą 2013 cz.I - 11.05.2013 Stadion Narodowy

 

 

Kwalifikacje JWOCKwalifikacje JWOC - 10.05.2013 Falenica

 

 

Grand Prix Mazowsza 2013Grand Prix Mazowsza 2013 - 26-28.04.2013 Malcanów

 

 

Ekiden 2013Ekiden 2013 - 21.04.2013 Kępa Potocka

 

 

Szybki Mózg 2013 E1Szybki Mózg 2013 E1 cz.II - 17.04.2013 Pepsi Arena

 

 

Szybki Mózg 2013 E1Szybki Mózg 2013 E1 cz.I - 17.04.2013 Pepsi Arena

 

 

Puchar Borów DolnośląskichPuchar Borów Dolnośląskich cz.III - 5-7.04.2013 Żary

 

 

Puchar Borów DolnośląskichPuchar Borów Dolnośląskich cz.II - 5-7.04.2013 Żary

 

 

Puchar Borów DolnośląskichPuchar Borów Dolnośląskich cz.I - 5-7.04.2013 Żary

 

 

Hana Orienteering FestivalHana Orienteering Festival cz.IV - 30.03-1.04.2013 Zlate Hory

 

 

Hana Orienteering FestivalHana Orienteering Festival cz.III - 30.03-1.04.2013 Zlate Hory

 

 

Hana Orienteering FestivalHana Orienteering Festival cz.II - 30.03-1.04.2013 Zlate Hory

 

 

Hana Orienteering FestivalHana Orienteering Festival cz.I - 30.03-1.04.2013 Zlate Hory

 

 

8. Półmaraton Warszawski8. Półmaraton Warszawski - 24.03.2013 Warszawa

 

 

Grand Prix WarszawyGrand Prix Warszawy - 16.03.2013 Las Kabacki

 

 

Warszawa Nocą 2012 E5Warszawa Nocą E5 2012 cz.III - 13.03.2013 Kazury

 

 

Warszawa Nocą 2012 E5Warszawa Nocą E5 2012 cz.II - 13.03.2013 Kazury

 

 

Warszawa Nocą 2012 E5Warszawa Nocą E5 2012 cz.I - 13.03.2013 Kazury

 

 

Bieg DębowyBieg Dębowy - 9.03.2013 Dąbrowa

 

 

Bieg Stoczek ŁukowskiBieg Stoczek Łukowski - 9.02.2013 Stoczek Łukowski

 

 

Bieg GórskiBieg Górski - 26.01.2013 Falenica

 

 

WN 2012 E3Warszawa Nocą E3 2012 - 16.01.2013 Fasolowa

 

 

Bieg GórskiBieg Górski cz.II - 5.01.2013 Falenica

 

 

Bieg GórskiBieg Górski cz.I - 5.01.2013 Falenica

 

 

Podsumowanie sezonu 2012Podsumowanie sezonu 2012 - 5.01.2013 SP 96

 

 

WN 2012 E2Warszawa Nocą E2 2012 - 12.12.2012 Agrykola

 

 

Bieg MikołajkowyBieg Mikołajkowy - 8.12.2012 Las Kabacki

 

 

Bieg MikołajkowyBieg Mikołajkowy - 1.12.2012 Żoliborz

 

 

WN 2012 E1Warszawa Nocą E1 2012 - 28.11.2012 Dolinka Służewska

 

 

UNTS Cup 2012UNTS Cup 2012 sprint cz.II - 20.10.2012 Solec

 

 

UNTS Cup 2012UNTS Cup 2012 sprint cz.I - 20.10.2012 Solec

 

 

UNTS Cup 2012UNTS Cup 2012 średni cz.II - 20.10.2012 Wesoła

 

 

UNTS Cup 2012UNTS Cup 2012 średni cz.I - 20.10.2012 Wesoła

 

 

MP 2012 klasykMistrzostwa Polski 2012 cz.II - 21-23.09.2012 Kwidzyn

 

 

MP 2012 nocneMistrzostwa Polski 2012 cz.I - 21-23.09.2012 Kwidzyn

 

 

Szybki Mózg 2012 E5Szybki Mózg 2012 E5 - 12.09.2012 Solec

 

 

WOC2012 RelayWOC 2012 Sztafety - 21.07.2012 Szwajcaria

 

 

Szybki Mózg 2012 E3Szybki Mózg 2012 E3 - 20.06.2012 Powsin

 

 

Valio-JukolaValio-Jukola - 16-17.06.2012 Finlandia

 

 

Puchar Najmłodszych 2012Puchar Najmłodszych - 8-10.06.2012 Łódź

 

 

Mistrzostwa Polski BnO 2012Mistrzostwa Polski cz.II - 1-3.06.2012 Poznań

 

 

Mistrzostwa Polski BnO 2012Mistrzostwa Polski cz.I - 1-3.06.2012 Poznań

 

 

SM E2Szybki Mózg 2012 E2 - 30.05.2012 Park Szymańskiego

 

 

Cała Polska biega z mapą 2012Cała Polska biega z mapą 2012 cz.II - 12.05.2012 Agrykola

 

 

Cała Polska biega z mapą 2012Cała Polska biega z mapą 2012 cz.I - 12.05.2012 Agrykola

 

 

SM E1Szybki Mózg 2012 E1 - 18.04.2012 Kopa Cwila

 

 

Bieg GórskiBieg Górski - 17.03.2012 Falenica

 

 

Warszawa Nocą E5Warszawa Nocą E5 - 14.03.2012 SGGW

 

 

Grand Prix WarszawyGrand Prix Warszawy - 10.03.2012 Las Kabacki

 

 

Grand Prix WarszawyGrand Prix Warszawy - 11.02.2012 Las Kabacki

 

 

Warszawa Nocą E3Warszawa Nocą E3 - 4.01.2012 Pole Mokotowskie

 

 

Bieg MikołajkowyBieg Mikołajkowy - 3.12.2011 Kabaty

 

 

Warszawa Nocą E1Warszawa Nocą E1 - 23.11.2011 Metro Ursynów

 

 

Puchar UNTS 2011Puchar UNTS 2011 cz.III - 15.10.2011 Zagórze

 

 

Puchar UNTS 2011Puchar UNTS 2011 cz.II - 15.10.2011 Zagórze

 

 

Puchar UNTS 2011Puchar UNTS 2011 cz.I - 15.10.2011 Zagórze

 

 

Mistrzostwa Polski 2011Mistrzostwa Polski 2011 - 23-25.09.2011 Ogrodzieniec

 

 

WOC 2011 LongWOC 2011 Long - 17.08.2011 Francja

 

 

WOC 2011 SprintWOC 2011 Sprint - 16.08.2011 Francja

 

 

O-Ringen 2011O-Ringen 2011 - 24-29.07.2011 Wejherowo

 

 

JWOC 2011 SztafetyJWOC 2011 Sztafety - 8.07.2011 Wejherowo

 

 

JWOC 2011 OtwarcieJWOC Otwarcie - 2.07.2011 Wejherowo

 

 

EYOC 2011EYOC - 24-26.06.2011 Czechy

 

 

Bieg Ursynowa 2011Bieg Ursynowa - 18.06.2011 Ursynów

 

 

Puchar Najmłodszych 2011Puchar Najmłodszych - 10-12.06.2011 Garczyn

 

 

Mistrzostwa Polski 2011Mistrzostwa Polski - 3-5.06.2011 Bochnia

 

 

Baltic Cup 2011Baltic Cup - 20-22.05.2011 Wejherowo

 

 

Cała Polska biega z mapąCała Polska biega z mapą - 7.05.2011 Pole Mokotowskie

 

 

Bieg Górski FalenicaBieg Górski - 2.04.2011 Falenica

 

 

Grand Prix WarszawyGrand Prix Warszawy - 12.03.2011 Las Kabacki