Szybki Mózg 2022

Zapraszamy na Szybki Mózg 2022 - 10. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędą się 3 biegi sprinterskie na terenie Warszawy na przełomie maja i czerwca.

UNTS Cup 2022

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2022 - w programie: w sobotę - klasyk rano i middle/sztafety po południu oraz middle w niedziele! 

Mistrzostwa Mazowsza klas mundurowych i sportowych w BnO

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza klas mundurowych i klas sportowych w biegu na orientację - 27 listopada! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły imprezy.

Zapraszamy na cykl zajęć:

Jeśli myślisz, że jest już za późno na poznanie i oswojenie ciekawej dyscypliny sportu to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy na Leśny Mózg!

Ciężko zliczyć, ile razy w tym roku pytaliście nas o to, kiedy wróci "Szybki Mózg". No to wraca - tym razem nie "Szybki" a LEŚNY!

Leśny Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Mistrzostwa Mazowsza 2021 - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2021 - w biegu sprinterskim i klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

W sobotę 9 października zapraszamy Was na bieg sprinterski na świeżo zrobionej mapie "Park przy Bażantarni". Natomiast w niedzielę 10 października wracamy do dobrze wspominanego z zeszłorocznych KMP lasu w Czarnowcu.

Zgłoszenia na zawody  są już otwarte - przez stronę PZOS (sprint, klasyk). Dostępny jest również Regulamin, gdzie przeczytacie o wszystkich szczegółach odnośnie imprezy. Zapraszamy do lektury i zapisywania się na biegi!  

Dostępny jest komunikat techniczny oraz listy startowe na biegi - trasy rodzinna oraz 10N startują w dowolnej minucie.

 

Komunikat techniczny Lista startowa - sprint Lista startowa -  klasyk Live - sprint Wyniki - sprint Międzyczasy - sprint Wyniki - klasyk Międzyczasy - klasyk
tutaj   tutaj  tutaj tutaj  tutaj tutaj  tutaj  tutaj