Zajęcia z orientacji sportowej - Wesoła!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 w lasach na terenie Dzielnicy Wesoła w lipcu, sierpniu i wrześniu!

WOM 2023 sprint (Mistrzostwa Ursynowa) i klasyk - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Warszawską Olimpiadę Młodzieży 2023 - w biegu sprinterskim (Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację) i biegu klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

Szybki Mózg 2023

Zapraszamy na Szybki Mózg 2023 - 11. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędzie się 5 biegów sprinterskich na terenie Warszawy.

Leśny Mózg 2022

Zapraszamy na kolejną edycję Leśnego Mózgu! Czeka na Was 5 etapów przez najbliższe 5 miesięcy.

UNTS Cup 2022

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2022 - w programie: w sobotę - klasyk rano i middle/sztafety po południu oraz middle w niedziele! 

1% na UNTS
Zdjęcia

Zgłoszenia UNTS Cup

Od kilku tygodni można się już zapisywać do udziału w naszych październikowych zawodach, czyli UNTS Cup 2013. Do tej pory zgłoszenia były dostępne jedynie przez nasz system zgłoszeniowy, natomiast od dzisiaj jest to również możliwe przez stronę PZOS.

Zgłoszenia przez stronę unts.waw.pl zalecane są dla osób indywidualnych i małych grupek zawodników. Jeśli ktoś posiada już konto w naszym systemie, to jest to niewątpliwie najłatwiejszy i najszybszy sposób, aby się zapisać do udziału w zawodach. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość płatności przelewem lub kartą online za pośrednictwem naszej strony. Całość zajmuje kilkadziesiąt sekund i mamy cały proces zgłoszeniowy z głowy.

- zgłoszenia bieg sprinterski,
- zgłoszenia bieg średniodystansowy.

Dostępną od dziś alternatywą są zgłoszenia przez stronę Polskiego Związku, które są sporym ułatwieniem dla klubów. Dzięki bazie zawodników na stronie PZOS zgłoszenie dużej liczby osób jest dużo szybsze, natomiast wyklucza możliwość płatności online. W tym wypadku pozostaje płatność przelewem (niższa stawka) lub w Biurze Zawodów.

- zgłoszenia indywidualne,
- zgłoszenia klubowe.

Więcej informacji na temat zgłoszeń można znaleźć na podstronie zawodów