Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację przełożone

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację rozgrywane  w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędą się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

UNTS Cup 2014 - już po

10. edycja UNTS Cup już za nami. Do Waszej dyspozycji oddajemy zarówno wyniki i międzyczasy, ale także mapy i pierwsze zdjęcia z zawodów. Zapraszamy do lektury i oglądania!

Sobota stała pod znakiem biegu średniodystansowego w mazowieckich alpach w okolicy Młodzieszyna. Przewyższenia nie były przesadnie duże, ale jak na mazowieckie warunki - na pewno niektórym dały w kość. Piękna, jesienna sceneria spowodowała, że bieganie było czystą przyjemnością, a dla niektórych stanowiła nieodpartą pokusę do spędzenia w lesie kilku minut więcej, niż wskazywałaby na to długość trasy. Tego dnia tradycyjne Puchary UNTS dla zwycięzców najliczniejszej kategorii kobiecej i męskiej trafiły do Zuzanny Rudenko z K12 i Piotra Parfianowicz, który triumfował w M21.

Niedziela to z kolei bieganie w rejonie ulicy Nowy Świat w samym centrum Warszawy. Wczesna pora spowodowała, że biegacze zawładnęli terenem skarpy wiślanej, a było ich całkiem sporo, bo w sumie około 250 osób. Bieg stał pod znakiem schodów, których na każdej z tras do pokonania było w najlepszym przypadku kilkadziesiąt. Zawodnicy najdłuższej trasy M21 mieli do pokonania ponad 100m przewyższenia, co stanowiło niemałe wyzwanie. Puchary UNTS ponownie trafiły do tych samych osób - Zuzanny Rudenko i Piotra Parfianowicza.

wyniki
mapy
GPS-tracking
zdjęcia Krzysztof Szlendak
zdjęcia Robert Pierzchała
relacja festiwalbiegowy.pl