Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację przełożone

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację rozgrywane  w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędą się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

UNTS Cup 2015

11. edycja tradycyjnych jesiennych zawodów UNTS Cup zbliża się wielkimi krokami! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. Tegoroczna edycja to nieco inny termin i nieco inna formuła, niż w poprzednich kilku latach. Tym razem zawody odbędą się w pierwszy weekend października, a w programie nie będzie biegu sprinterskiego, tylko dwa biegi w lesie na terenie Warszawy, aby dojazd był nieco łatwiejszy i szybszy, niż do Młodzieszyna w ostatnich latach.

W sobotę 3 października wieczorem zapraszamy na bieg nocny, który zorganizujemy w Warszawie Wesołej we wschodniej części tzw. Lasu Sobieskiego. Teren jest nieco pofałdowany o dosyć dobrej przebieżności, więc zabawa powinna być doskonała! Będzie to również dobra okazja, aby sprawdzić się przed październikowymi Mistrzostwami Polski na tym dystansie oraz poćwiczyć orientację po ciemku w lesie.

W niedzielę 4 października w południe zorganizujemy bieg średniodystansowy na terenie Rembertowa - tutaj teren jest zupełnie płaski, natomiast wyzwaniem będzie nawigacja w lesie o bardzo zróżnicowanej przebieżności i wegetacji. I jak mówi sama nazwa dawnej i nowej mapy (Sto Dołów) - dołów i różnych zagłębień terenu jest naprawdę sporo.

Zgłoszenia na zawody są już otwarte, dostępny jest również Regulamin, gdzie przeczytacie o wszystkich szczegółach odnośnie imprezy. Zapraszamy do lektury i zapisywania się na bieg!