Szybki Mózg 2024

Zapraszamy na Szybki Mózg 2024 - 12. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędzie się 5 biegów sprinterskich na terenie Warszawy.

UNTS Cup 2024 (zmiany!)

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2024 - 3 biegi w 2 dni w terenie tegorocznych MP w middlu i nocnym! Zapraszamy na stronę Mistrzostw Polski do odpowiedniej zakładki.

Leśny Mózg 2023

Zapraszamy na trzecią edycję naszego zimowego cyklu - Leśny Mózg 2023! Czeka na Was 5 etapów od listopada 2023 do marca 2024.

Zajęcia z orientacji sportowej - Wesoła!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 w lasach na terenie Dzielnicy Wesoła w lipcu, sierpniu i wrześniu!

WOM 2023 sprint (Mistrzostwa Ursynowa) i klasyk - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Warszawską Olimpiadę Młodzieży 2023 - w biegu sprinterskim (Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację) i biegu klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

1% na UNTS
Zdjęcia

UNTS Cup 2014 - Regulamin

Rozpoczynamy odliczanie do UNTS Cup 2014! Do zawodów zostało siedem tygodni, więc prezentujemy podstawowe informacje o naszych zawodach. Lokalizacja była już wcześniej znana, natomiast teraz wyposażamy Was we wszystkie niezbędne przed zawodami dane.

Kiedy i gdzie?
UNTS Cup to tradycyjnie dwa dni biegania. Tegoroczna, 10. edycja organizowanych przez nas zawodów, to podobnie jak w latach ubiegłych bieg średniodystansowy i sprinterski. Pierwszy z nich odbędzie się 18 października w sobotę w Młodzieszynie w terenie, gdzie w czerwcu odbyły się Mistrzostwa Polski. Gwarantujemy, że w lesie będzie dużo przyjemniej, niż podczas Mistrzostw - nie tylko ze względu na porę roku. W niedzielę 19 października zapraszamy Was na bieg sprinterski, który zorganizujemy w zupełnie nowym terenie - na skarpie wiślanej na wschód od ul. Nowy Świat. Starty poszczególnych biegów zaplanowaliśmy odpowiednio na godzinę 11:00 i 10:00.

Zgłoszenia
Na zawody zgłaszamy się poprzez system zgłoszeniowy na naszej stronie lub na stronie PZOS. Obydwa formularze zostaną uruchomione w najbliższych dniach, ale najważniejsza jest data 12 października, ponieważ jest to ostatni dzień zgłoszeń, którego nie można przegapić.

Regulamin
Wszystkie powyższe informacje oraz dużo więcej można znaleźć w Regulaminie zawodów, który jest już publicznie dostępny. Kolejne informacje o zawodach będę się ukazywać na naszej stronie wraz z upływem czasu.