Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Centrum Zawodów
Baza zawodów zlokalizowana będzie w Szkole Podstawowej nr 61, ul. Białobrzeska 27. Parkowanie zalecamy na parkingach i uliczkach osiedlowych w okolicy. Poniżej najistotniejsze informacje dotyczące biegu:
1. Termin zgłoszeń upływa w najbliższą niedzielę 19 stycznia o północy.
2. Biuro Zawodów pracuje w godzinach 18:00-19:00. Prosimy wszystkie osoby wypożyczające karty SPORTident o ich odbiór ich do godz. 18:45. Podobnie w przypadku osób, które zakupiły karty SPORTident.
3. Zapisy na bieg w dniu zawodów możliwe są w Biurze tylko w godzinach 18:00-18:45.
4. Osoby, które nie odbiorą swoich kart SPORTident do godziny 18:45 (przez to ich dane nie zdążą być wprowadzone do bazy), będą mogły sczytać swoje wyniki po biegu dopiero po przybiegnięciu wszystkich zawodników.

Start i meta
Start i meta zlokalizowane na terenie szkoły.
UWAGA! Ze względów organizacyjnych nastąpiła zmiana formy startu - zamiast startu masowego odbędzie się start interwałowy.

Parametry tras
Długości tras na 1. etap przedstawiają się następująco:
- Początkujący: 1.4km, 9PK
- Odważni: 2.5km, 15PK
- Zuchwali: 4.6km, 23PK
- Profesjonaliści: 6.0km, 30PK
UWAGA! Zawodnicy kategorii Zuchwali i Profesjonaliści będą w czasie biegu przekraczać ulicę Białobrzeską w miejscach oznaczonych na mapie (w terenie przejścia dla pieszych). Prosimy o zachowanie ostrożności przy przekraczaniu ulicy i stosowanie się do przepisów o ruchu drogowym.

Zapisy
Zapisujemy się do najbliższej niedzieli 19 stycznia do północy. Zgłoszenia są dostępne na podstronie zawodów.

Zapraszamy!